ahşap_merdiven_decorasyon

Ahşap Merdiven Dekorasyon

Merdiven çok katlı yapılarda katlar arası geçişi sağlamak üzere kullanılan en yaygın yapı çeşididir. Farklı malzemelerle ve sanat eseri sayılabilecek modellerle katlar arası geçişi daha estetik bir şekilde sağlamak mümkündür. Ahşap merdiven dekorasyon tarzınızı yansıtabilmenin de önemli bir aracıdır. Klasik çizgideki evlerinize farklı ahşap merdivenlerle modern bir hava kazandırabilir ya da modern evlerinize yaptıracağınız işlemeli ve sanatlı merdivenlerle çizginizi modernin dışına taşıyabilirsiniz. Merdivenin gerek basamaklarında gerekse korkuluk ve küpeşte kısmında tamamıyla ahşap kullanılabilir ya da bu parçaların bir bölümü ahşap diğer kısımları uyumlu başka bir malzeme ile yapılabilir. Bu sayede şık ve estetik merdivenlere sahip olabilirsiniz.

Ahşap Merdiven Dekorasyon Değiştirmek için de Kullanılabilir

Ahşap merdivenleri yapınızı ilk inşa ettiğiniz sırada yaptırmamış olmanız artık yaptıramayacağınız anlamına gelmiyor. Ahşap merdiven dekorasyon değişikliğine gittiğiniz yapıları düzenlemek amacıyla da kullanılabiliyor. Yapınızın ahşap olmayan merdivenini sonradan yaptıracağınız ahşap bir modelle değiştirebilir ve bu sayede farklı ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Firmamızda alternatif modeller bulunmakta olup bu modellerin bir kısmını web sitemizden inceleyebilirsiniz. Daha farklı modeller için firmamızla iletişim kurmanız halinde hayal ettiğiniz tasarım için destek olunacaktır.

Ahşap Merdiven Dekorasyon Alternatifleri

Ahşap merdiven dekorasyon alternatifleri firmamızın web sitesinden incelenebilmektedir. Modern tasarımlarla zenginleştirerek klasik çizginin dışına çıkardığımız ahşap merdivenleri dairesel açılarla güçlendirerek göze hoş gelen bir görünüm elde ediyoruz. Dairesel dönüşlü modellerimiz özellikle küçük bir alana yapılmış olan merdivenler için kullanışlı bir alternatiftir. Ahşap ile oldukça uyumlu bir görüntü veren ferforjeyi merdiveninizde birlikte kullanabilirsiniz. Merdiveninizin konumuna göre tek taraflı korkuluk yaptırabilir ya da her iki tarafa da korkuluk kullanarak simetrik bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir