ahşap merdiven dikmeleri

Ahşap Merdiven Dikmeleri

Çok uzun zamandır evler için merdiven imalatı yapmakta olan kurumumuz büyük bir hassasiyetle işlemleri gerçekleştirilmektedir. Öncelikli olarak ölçüm işlemlerini yapmakta olan kurumumuz çok katlı olan binalarda ahşap merdiven imalatında birinci sınıf ahşap ürünlere yönelmektedir. Ahşap merdivenlerin hem göze hoş gelmesi hem de uzun ömürlü olması için mutlaka kaliteli ahşap merdiven dikmeleri gerekmektedir. Merdivenin korkuluk kısmını ayakta tutacak olan dikmelerde adeta sanat eseri gibi güzel bir görünüme sahip olan pek çok alternatife yer verilmektedir.

Ahşap Merdiven Dikmeleri Nasıl Yapılmaktadır?

Merdivenin istenen kalitede ve görünümde olabilmesi için pek çok unsur devreye sokulmaktadır. Ahşap küpeşte ve merdiven korkulukları kadar çok önemli olan aksesuarlara yer verilmektedir. Ancak bir merdivende ahşap merdiven dikmeleri kaliteli bir şekilde yapılmazsa hem görünüm açısından göze hoş gelmeyen bir yapı ortaya çıkacaktır hem de daha az dayanıklı olan bir merdiven üretilmiş olacaktır. Bu noktada ahşap merdiven dikmeleri için hassasiyetle ölçüm yapılmakta, sıfır hata payıyla işlemler gerçekleştirilmektedir. Ölçümlerin ardından müşterimiz ile beraber ne tarz bir ahşap merdiven dikmesi yapılacağına karar verilmektedir. Çünkü kurumumuz çok farklı tarzlarda alternatif uygulamalara gidebilmektedir. Bu noktada müşterimizin tercihi bizim için öncelikli olmakta ve buna göre imalat yapılmaktadır.

Doğal Görünüm için Ahşap Merdiven Dikmeleri

Ev içerisindeki natürel dokunun pekiştirilmesi için ahşap merdivenlerde tamamen doğal ahşap kullanılmakta fakat uzun ömürlü olması için çeşitli boyama teknikleri parlatma unsurları devreye sokulmaktadır. Aynı tarz ahşap merdiven dikmeleri için de devam ettirilmektedir. Farklı şekillerde üretilmekte olan dikmeler büyük bir hassasiyetle yerleştirilmekte daha sonra korkuluk kısmı konularak dikmelerin üstü kapatılmaktadır. Bu şekilde uzun ömürlü olan ahşap merdiven imalatı tamamlanmış olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir