ahşap merdiven döşemeleri

Ahşap Merdiven Döşemeleri

İki katlı veya daha çok katlı olan evlerde, yapılarda, iş merkezlerinde güzel bir görünümün oluşturulması için firmamız devreye girmektedir. Böylece katlar arasındaki bağlantı üretmiş olduğumuz ahşap merdivenler ile tamamlanmaktadır. Ahşap merdiven üretiminde el işçiliği devriye sokulurken bilgisayarlı ölçüm tekniklerini de ihmal etmemekteyiz. Merdiven imalatının en önemli aşamalarından birisi ahşap merdiven döşemeleri olmaktadır. Böylece hem modern hem de dayanıklı olan döşemeler ile birlikte ahşap merdivenin bütün güzelliği ortaya çıkartılmaktadır.

İstenen Renkli Kalitede Ahşap Merdiven Döşemeleri

Merdivenin binaya nasıl konuşlandırılacağı teknik kadromuzun yapacak olduğu ölçümlerle belirlenmektedir. Merdivenin dönüşü büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilirken merdivendeki renk ve doku tamamen müşterilerimizin beğenisine bırakılmaktadır. Bu noktada uygulamakta olduğumuz ahşap merdiven döşemeleri tamamen doğal ürünlerden olacağından dolayı binanın natürel dokusu bozulmamaktadır. Oldukça şık bir şekilde uygulamaya geçilirken ahşap merdiven döşemelerinin yerleştirilmesinde de aynı hassasiyet takip edilmektedir. Ayrıca döşemelerin en dikkat çekici noktalarından birisi de oldukça dayanıklı olmasıdır. Suya ve neme karşı dayanıklı olan döşemeler hiçbir şekilde kabarma ve pörsüme yapmamakta; her türlü iklim koşulunda kolay bir kullanım vaat etmektedir. Ayrıca döşemelerdeki doku tamamen müşterilerimizin taleplerine göre farklı alternatiflerle şekillendirilebilmektedir. Böylece hem kullanım kolaylığı ortaya çıkartılmakta hem de göze hoş gelen bir doku sağlanmaktadır.

Ahşap Merdiven Döşemeleri

Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtikten sonra öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yaparak kısa süre içerisinde merdiven imalatını tamamlamaktayız. İmalat aşamasının en önemli safhalarından birisi olan ahşap merdiven döşemeleri kurumumuz tarafından son derece ekonomik fiyatlarla müşterilerimize önerilmektedir. Böyle sizin tercih edilecek olduğunuz döşeme kalitesi ile beraber merdiveninizi oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlayarak sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir