Dubleks ve tripleks gibi çok katlı olan bütün üst katlara çıkılabilmesi için kaliteli merdivenlere ihtiyaç bulunmaktadır. Eğer bina içerisinde doğal dokunun devam ettirilmesi isteniliyorsa ve sofistike çözümlere kapı açıksa ahşap merdiven öncelahşap merdiven. Firmamız tarafından üretilmekte olan bütün ahşap merdivenlerde kalite standartlarına dikkat edilmektedir. Ahşap merdiven İstanbul çözümleri içerisinde farklı ağaçlardan elde edilen ve büyük bir ustalıkla dizayn edilen ahşap merdivenler bulunmaktadır.

Ahşap Merdiven Korkuluk Uygulamaları

Ahşap merdivenlerin istenen kalitede ve görünümde olabilmesi için bazı aparatlarla tamamlanması da son derece önemlidir. Firmamız tarafından sunulmakta olan korkuluk çözümü bu açıdan büyük bir önem taşımaktadır. Ahşaptan imal edilebilen korkuluklar olduğu gibi ferforje korkuluklar da bulunmaktadır. Ayrıca korkuluklarda ahşap ile beraber güzel bir kontrast oluşturulmakta olan metal ve cam unsurlar da devreye girebilmektedir. Bu şekilde üretmiş olduğumuz ahşap merdiven İstanbul çözümleri dekoratif anlamda da göz doldurucu bir güzelliğe sahiptir.

Ahşap Merdiven Nasıl Yapılmaktadır?

Binaların içine yerleştirilecek olan ahşap merdivenlerin yapılması büyük bir ustalık istemektedir. Ahşap merdivenin ne şekilde döneceği teknik kadro tarafından belirlenmektedir. Bundan dolayı çok katlı olan binalara iç veya dış kısmına ahşap merdiven yerleştirileceğinde öncelikli olarak ölçümler hassas bir şekilde yerine getirilmektedir. Ölçümleri neticesinde bilgisayara entegre edilmiş olan üretim aşamasına geçilmektedir. Bir taraftan bilgisayarlı sistem ile diğer taraftan el yordamıyla kaliteli ahşap merdivenler kısa bir süre içerisinde imal edilerek binanın istenen yerine uygulanmaktadır. Ayrıca ahşap merdivenin daha uzun ömürlü olabilmesi için boya vernik gibi çeşitli alternatif çözümler de devreye girmektedir. Bu şekilde ahşap merdivenin görünüm bakımından dekoratif şıklığa sahip olmasının yanı sıra kullanım konforu da kullanıcıların hoşuna gitmektedir. Ahşap merdiven İstanbul uygulamalarında kalite standartları üst seviyelerde tutulmaktadır.