Eğer çok katlı bir eviniz varsa ahşap mahşap merdivenyapılır diye merak etmekte haklısınız. Zira üst katlara çıkabilmek için hem şık hem de dayanıklı çözümlere ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu sebeple firmamızın ürün konseptine göz attığınızda her zevke hitap eden son derece modern merdiven tipleri ile karşılaşabileceksiniz.

Ahşap Merdiven Nasıl Yapılır Türleri Nelerdir?

Eğer eviniz için ahşap merdiven nasıl yapılır diye kaygılanıyorsanız bunu dert etmenize gerek yok. Zira oldukça deneyimi olan ustalarımız tamamen bilimsel ölçümlerle elde etmiş oldukları veriler ışığında bilgisayar tabanlı çizimlerle oldukça kaliteli ahşap merdivenler tasarlanmaktadırlar. Merdivenlerin dönerli yapısı konforlu bir şekilde inilip çıkılmasına müsaade edecek şekilde ayarlanması ustalarımızın kabiliyetine ve maharetine kalmıştır.

Ekonomik ve Şık Ahşap Merdiven Nasıl Yapılır?

Eğer ev masraflarından bıktınız ve ekonomik ahşap merdiven nasıl yapılır diye düşünüyorsanız firmamız bu konuda size yardımcı olacaktır. En kaliteli ağaçlardan imal edilmekte olan ahşap merdivenlerde birinci sınıf malzemeler kullanılarak ferforje ve çeşitli metal aksamlarla desteklenen merdivenler oldukça uzun bir kullanım vaat etmektedir.