Genellikle dubleks ve tripleks yapılan evlerde ve müstakil villalar içerisinde katlar arasında geçiş yapılabilmesi için merdiven tasarımları gerçekleştirilmektedir. Firmamız gerçekleştirdiği merdiven üretimlerinde ahşap malzemeler kullanarak çok daha estetik ve özel kullanımlar sağlamaktadır. Ahşap merdivenlerin kenar kısımlarında tırabzan altında bulunan ve merdivenin açıklıklarını kapatarak estetik bir görünüm kazandıran bölümler ise korkuluk olarak adlandırılır. Bu ürünlerde ferforje kullanılması ile birlikte farklı ferforje merdiven korkulukları fiyatları elde edilmektedir. Ferforje korkuluklar, genellikle metalik bir şekilde seçilen demir yapısı ile üretilmektedir.

Mermer Merdivenleriniz İçin Ferforje Merdiven Korkulukları Fiyatları

Evlerde kullanılabilecek merdivenler ahşap yapı ile üretilebileceği gibi mermer yapısıyla da üretilebilmektedir. Bu noktada mermer ile en fazla uyum sağlayan ve en şık görünümü oluşturan ferforje ürünleri, firmamız tarafından korkuluk kullanımında tercih edilmektedir. Firmamız, ferforje merdiven korkulukları fiyatları noktasında tüm merdiven üretimleri için en uygun rakamlarla işlem gerçekleştirmektedir. Sanatsal bir tasarıma sahip olarak en ince işçilikler ile üretilen ferforje korkuluklar, uygulama noktasında da estetik bir şekilde işlem yapılarak kullanılır hale getirilmektedir. Ferforje korkuluk tasarımlarımızda renkler için genellikle beyaz ve siyah üzerinden seçim yapıyoruz.

Farklı Boyutlarda Ferforje Merdiven Korkulukları Fiyatları

Evlerde uygulanan merdiven ürünleri katlar arasındaki farka ve merdiven uzunluğuna göre farklı boyutlarda olmaktadır. Bu boyutlara uygun bir şekilde ferforje merdiven korkulukları fiyatları hesaplanırken öncelikle kaç metre yükseklik ve kaç santimetre en ile üretim yapılacağı önem arz eder. Merdivenin toplam kaç metre uzunluğa sahip olduğu, kullanılan ferforje malzemenin kalitesi, yapılan tasarımın genişliği ve tercih edilen ek malzemelerle birlikte fiyat hesaplamaları yapılabilir. Firmamız tüm ayrıntılarıyla birlikte en uygun fiyatlı ferforje korkuluk ürünlerini uygulamalarda kullanmaktadır.