dubleks merdiven modelleri

Dubleks Merdiven Modelleri

Pek çok kişinin hayalini süsleyen dubleks evler oldukça şık ve kullanışlı olan yapı tipleridir. Ancak dubleks bir evin daha dekoratif ve daha güzel görünmesi için firmamızın üretmiş olduğu ahşap merdivenlere ahşap merdivenaktadır. Firmamız tarafından üretilmekte olan merdivenler tamamen dubleks evin yapısına uygun olarak kişiye özel tasarım konseptinde sunulmaktadır. Bu sebeple telefonla bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yapmaktayız. Yapmış olduğunuz çalışma ile dubleks eve ne tarz bir merdivenin uygulanacağına karar verilmektedir. Firmamız dubleks merdiven modelleri noktasında geniş alternatifler sunduğundan dolayı her zevke hitap edilmektedir.

Dekoratif Dubleks Merdiven Modelleri

Dubleks evlerin daha doğal ve güzel görünmesi için genellikle ahşap merdiven üretimi yapmaktayız. Üretmiş olduğumuz ahşap merdivenlerde çok farklı tarzları devreye sokmaktayız. Klasik çizginin devam ettirilmiş olduğu modellere aynı zamanda Modern olan tasarımlar da eklenmektedir. Böylece ortaya çıkartılmakta olan kombinasyon müşterilerimiz tarafından da son derece beğeni kazanmaktadır. Merdivenlerdeki en dikkat çekici noktalardan birisi kaplama kalitesidir. Renk atmayan uzun süre çizilmeden deforme olmadan kullanılabilen merdivenler evin doğal görünümü de pekiştirmektedir. Bundan dolayı dubleks merdiven modelleri talebi olduğunda öncelikli olarak kataloğumuza göz atılmakta daha sonra müşterimizin zevkine ve evin konumuna göre uygun olan modelde karar kılınmaktadır.

Merdivenlerin en önemli aksamları arasında yer alan merdiven korkulukları ve merdiven dikmeleri için de alternatif uygulamalar sunmaktayız. Ahşap olan merdiven korkulukları imal edebildiğimiz gibi ferforje, cam veya pleksi olan merdiven korkulukları da üretilmektedir. Ayrıca krom olan merdiven korkuluklarımız da çok beğenilmektedir. Bu şekilde dubleks merdiven modelleri hem tasarım ve malzeme hem de dekoratif anlamda müşterilerimizin hoşuna gitmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir