Dubleks veya tripleks diye nitelendirilmekte olan çok katlı olan yapılarda mutlaka kaliteli merdivenler uygulanmalıdır. Binanın kalitesi iç dekorasyonunda uygulanacak olan merdivenle beraber ortaya çıkmaktadır. Özellikle ahşap merdivenler natürel dokusu ile beraber çok güzel bir görünüm oluşturmaktadır. Fakat ahşap olan bir merdivenin görünümünün pekiştirilmesi için kaliteli tırabzanlara da ihtiyaç bulunmaktadır. Firmamız son derece dekoratif merdiven trabzan modelleri ile beraber geniş alternatif seçeneği sunulmaktadır.

Dayanıklı Merdiven Trabzan Modelleri

Ustalarımız tarafından üretilmekte olan merdiven trabzan modelleri içerisindeki kademeli trabzan oldukça beğenilmektedir. Dönerli merdiven şeklinde üst kata kadar size eşlik etmekte olan trabzanlarda kullanılan malzemenin kalitesi de ön plana çıkmaktadır. Güzel bir dokunma hissi ortaya koymakta olan ahşap unsur trabzanların yanak kısmında çok fazla önemli olmaktadır. Ayrıca istenen eğimin kaliteli bir şekilde verilebilmesi için ustalarımızın teknik tecrübesi devreye girmektedir. İstenen farklı görünümün oluşturulabilmesi merdiven alternatifi de son derece geniş tutulmaktadır. Trabzanlarda dekoratif anlamda görünüm ön plana çıkarken dayanıklılık da son derece önemli olmaktadır. Merdiven boşluklarından düşmemek için kullanılmakta olan trabzanların sağlam ağaç türlerinden tercih edilmesi önceliklidir.

Ekonomik Merdiven Trabzan Modelleri

Üzerinde klasik çizgiler kullanılabildiği gibi aynı zamanda modern olan görünümler de oluşturulabilmektedir. Kaliteli trabzanlar arasında oymalı olan trabzanlar oldukça beğenilmektedir. Büyük bir el işçiliği ile hazırlanmakta olan trabzanlar çok kısa sürede imal edilerek merdivenlerinize entegre edilmektedir. Bu noktada ölçüm işlemlerinin sıfır hata payıyla gerçekleştirilmesi ile beraber oldukça uzun ömürlü ve güzel görünümlü olan trabzanlarla evinizin çehresi değişmektedir. Son derece ekonomik merdiven trabzan modelleri firmamız bünyesinde müşterilerimiz için bulunmaktadır. Çok katlı olan evlerin natürel görünümü kaliteli merdivenlerle ve trabzanlarla bütünleştirilmektedir.