fiyat1

Klasik Çizgiye Modern Yorum

Çok katlı yapılarda kat geçişlerini estetik bir şekilde sağlamanın yolu olarak tercih edilen merdivenler farklı yapı malzemeleri kullanılarak üretilebilmektedir. Merdiven ve korkulukların bir kısmı ya da tamamı için ahşap malzemenin tercih edilmesi oldukça yaygındır. Dubleks yapılar için ahşap merdivenlerin klasik anlayışın ürünü olduğu düşünülmekle birlikte firmamız tarafından farklı konutlar için değişik desen ve tarzlar kullanılarak ahşabın klasik görüntüsü modernleştirilmektedir. Ahşap dubleks merdiven çeşitleri için web sitemizde bulunan uygulama örneklerimize göz atabilirsiniz.

İlk İnşaatta Ya da Restorasyonda Merdiven Tercihi

Çok katlı yapılarınız için ilk inşaat gerçekleştirilme aşamasında merdiven tercihinizi belirleyebileceğiniz gibi, eski konutlarınızın restorasyon çalışmaları için de merdiven tasarımının yeniden yapılmasını firmamızdan talep edebilirsiniz. Dairesel açılarla güçlendirilen ve modern tasarımlar ile zenginlik ve farklılık kazanan ahşap dubleks merdiven çeşitleri bu tür çok katlı yapılarınızda hem kullanımı kolay ve sağlıklı hale getirmekte hem de yapısı gereği ortama sıcak bir hava katarken estetik açıdan da hoş gözükmektedir.

Ahşap Dubleks Merdiven Çeşitleri

Ahşap dubleks merdiven modelleri çok katlı yapılar için sunmuş olduğu avantajlar dolayısıyla ideal olsalar da merdiven tasarımından işçilik ve malzeme kalitesine kadar her aşamanın titizlikle tamamlanması oldukça önemlidir. Projelendirme aşamasında da montaj sırasında da oldukça özenli hareket ettiğimiz ahşap merdivenler için firmamızda zengin ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Basamakları ahşap olan merdiveniniz için küpeşteyi ahşap ya da ferforje gibi farklı bir malzemeden tercih edebilirsiniz. Yapınızın özelliğine göre merdivenin iki tarafına da korkuluk uygulanmasını isteyebilirsiniz. Bir tarafı düz duvara monteli diğer tarafı açılımlı bir model de sizin için uygun olabilir. Küçük bir alanda merdiveni konumlandırmanız gerekiyorsa dairesel dönüşlü modellerimize göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir