Kimileri için bir nostalji kimileri içinse daha geniş iç hacimli evler olması için dubleks veya triplex yapılar inşa edilmektedir. Bu tip yapılarda kullanılan merdiven korkulukları nasıl olmalı diye merak ediyorsanız mutlaka firmamızı ürün konseptine göz atmalısınız. Zira birbirinden farklı modellerde üretilmiş olan korkuluk ve merdiven çeşitleri ile çok daha şık ve kaliteli bir eve sahip olabilirsiniz.

Dayanıklı ve Şık Merdiven Korkulukları Nasıl Olmalı?

Hem dekoratif anlamda hem de güvenlik anlamında mutlaka merdivenlerin kenarında veya uç bölmelerinde çeşitli korkuluk modelleri bulunmaktadır. Bu sebeple merdiven korkulukları nasıl olmalı sorusuna verilecek cevap biraz da kişisel tercihe göre şekillenmektedir. Müşterilerimizin arzusuna göre çok geniş bir ürün konseptimiz bulunmakla birlikte ahşap küpeşte ve paslanmaz ferforje korkuluklar en çok beğenilenlerdir.

Doğal Merdiven Korkulukları Nasıl Olmalı?

Firmamızın üretim konseptinde herkesin merak ettiği merdiven korkulukları nasıl olmalı sorusuna hem şık hem de dayanıklı çözümlerle cevaplar sunulmaktadır. Ahşap unsurlara eşlik eden kaliteli ve şık ferforje metal desteklerle hem dayanıklı hem de estetik açıdan güzel korkuluklarla evler daha şık görünecektir.