krom korkuluklu merdiven

Merdiven Yapımı

Müstakil inşa edilmiş yapılar dubleks veya tripleks bir özelliğe sahip olarak iç kısmında katlar arası merdiven ile geçiş sağlanan yapılardır. Bu yapılarda katlar arası geçiş sağlayan merdivenler, inşaat sonrasında merdiven yapımı ihtiyacı bulunur. Merdiven uygulamaları genellikle ahşap veya beton yada metal konstrüksiyon gibi malzemeler kullanılarak gerçekleştirilir. Özellikle müstakil yapılarda ahşap merdiven uygulamaları daha estetik ve sağlıklı bir görünüm oluşturmaktadır. Zengin ağaç çeşitleri sayesinde çok farklı ve estetik merdiven üretimleri sağlanmaktadır.

Merdiven Yapımı Aşamaları

Firmamız, Türkiye genelinde birçok farklı kentte ve yurt dışında müstakil evler ve villalar için merdiven yapımı gerçekleştirmektedir. Evlerin dekoratif özelliklerine uygun bir şekilde hazırlanan merdiven uygulamaları sayesinde yapılar daha özel bir hale getirilmektedir. Firmamız, merdiven uygulamaları için özellikle ahşap kullanımını tercih ederken çok modern veya klasik tasarımlar sağlayabilmektedir. Ayrıca merdiven uygulamalarımız için çok zengin bir model tercihi sunarken aynı şekilde de malzeme noktasında zengin bir çeşitlilik sunuyoruz.

Merdiven Yapımı İçin Uygun Tasarımlar

Yapılarda katlar arası geçişi sağlayan merdivenler üzerinde merdiven yapımı uygulaması sağlanırken öncelikle keşif çalışması yapılmalıdır. Firmamız, keşif çalışması sayesinde uygulamayı bir proje haline dönüştürerek tüm üretim detaylarını netleştirerek sonrasında ortaya profesyonel bir merdiven uygulaması çıkar. Firmamız genel hizmet politikası gereği merdiven uygulamaları estetik görünümlü merdivenlere kavuşması sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir