mermer basamak

Üretim Malzemesine Göre Merdiven Korkuluğu Fiyatları

Özellikle dubleks yapılı evlerde ve müstakil villalarda iç kullanım için oluşturulan merdiven yapılarında farklı malzemelerle oluşturulan merdiven korkuluğu fiyatları değişiklik göstermektedir. Firmamız, merdiven korkulukları noktasında istediğiniz türde tercih yapabilmeniz için klasik çizgilerle veya modern çizgilerle değişik tasarımlar uygulamaktadır. İstediğiniz dekorasyon modeline göre merdiven korkulukları; ahşap, cam, demir ferforje ve paslanmaz krom gibi farklı malzemelerle de üretilebilir. Korkuluklar ile birlikte gerçekleştirilen küpeşte çalışması sayesinde tam bir dekoratif özelliğe sahip korkuluk ürünleri tasarlanabilir. Bu tasarımlarda kullanılan malzeme miktarları da etkili olmaktadır.

Tercihinize Göre Merdiven Korkuluğu Fiyatları

Merdiven korkuluklarında tercih etmiş olduğunuz tasarımlara göre merdiven korkuluğu fiyatları değişmekle birlikte özellikle boyama ve parlatma gibi seçeneklerde önemli bir fiyat değişikliği oluşturabilir. Renk özellikleri doğal yapısında bulunmakla birlikte sonradan elde edilebilen bir özellikte olduğundan dolayı bu yapılar farklı fiyatlara sahip olmaktadır. İstenilen durumlarda müşterilerimiz için merdiven korkuluk ve küpeşte ürünleri birbirlerinden farklı renklerde ve tasarımlarda gerçekleştirilebilir. Korkuluk ürünlerinde öncelikli amaç dayanıklı bir kullanım olduğunda farklı, estetik bir görünüm olduğunda farklı tercihler ve buna göre farklı malzemelerle üretimler oluştuğundan fiyat farklılıkları da görülmektedir.

Ahşap Malzemelerle Merdiven Korkuluğu Fiyatları

Evlerin içyapılarında oluşturulan merdiven tasarımları genellikle ahşap ile yapıldığı için bu uygulamalarda merdiven korkuluk fiyatları belirli bir net fiyat konumuna getirilemez. Çünkü firmamız merdiven tasarımları ve korkuluk tasarımlarında farklı ağaç türlerinden faydalanmaktadır. Bu ağaç türlerine göre değişik bir şekilde gerçekleştirilebilecek merdiven tasarımlarında en önemli noktalardan birisi kullanılan ağacın kalitesi ve doğal renk yapısı olmaktadır. Özel bir şekilde yurt dışından ithal olarak da getirilebilen ahşap ürünler sayesinde nitelikli ve uzun ömürlü bir merdiven korkuluğu da inşa edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir