merdiven ahşap kaplama

Villa Merdivenleri

Günümüzde mimari uygulamalar ve mühendislik çalışmaları sayesinde çok modern bir yapıya sahip olan villalar inşa edilmektedir. Gerek müstakil anlamda bahçe içlerinde gerek ise sitelere dahil olarak inşa edilen villalarda iki katlı veya üç katlı yapılar oluşturulduğunda villa içinde merdiven kullanılması gerekir. Bu yapılarda villa merdivenleri ahşap uygulamalar olarak ta hazırlanır. Genellikle yapılarda ahşap uygulaması tercih edilirken meşe, ceviz veya diğer ağaç çeşitleri kullanılabilir. Firmamız, merdiven uygulamalarında çok geniş bir malzeme çeşitliliği sunmaktadır.

Villa Merdivenleri Fiyatları

Firmamız, Türkiye genelinde villa merdivenleri hazırlanması noktasında Çanakkale, İstanbul ve birçok farklı kentte uygulamalar gerçekleştirmektedir. Türkiye’de profesyonel olarak merdiven uygulama hizmeti veren firmamız, iki katlı yapılardan üç katlı yapılara kadar her yapıda istenilen ölçüde merdiven uygulaması sağlamaktadır. Hayal gücü çok geniş bir noktada bulunan müşterilerimiz tarafından kimi zaman sıra dışı tasarımlar talep edildiğinde firmamız en özel uygulamaları sağlayarak yapıya değişiklik katmaktadır. Bazı yapılarda özel renk tercihleri kullanılarak basamak ve korkuluk yapıları değişik bir görünüme kavuşturulabilir. Merdivenler duvara bitişik veya bağımsız bir şekilde uygulanabilir.

Döner Villa Merdivenleri

Villa yapıları içinde bağımsız katlar arasında ahşap merdiven inşa edilmesi daha estetik bir görünüm oluşturmaktadır. Firmamız, villa merdivenleri için sizin isteahşap merdivenllanızın özellikleri yapının renk ve dekorasyonuna uygun bir şekilde uygulamalar tercih ederek çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir