Ahşap Merdiven Korkuluğu

Ahşap, görüntü ve doku olarak çok farklı bir malzemedir. Doğal bir malzeme olması sebebi ile pek çok kişi tarafından dekorasyon çözümlerinde değerlendirilir. Değerlendirildiği alanlar arasında ahşap korkuluk çözümleri de bulunur. Ahşap korkuluklar, dubleks, tripleks dairelerde ya da yüksek alana sahip tüm alanlarda bulunan merdivenlerde güvenlik sağlamak için kullanılır. Ahşabın sahip olduğu özel yapı sayesinde kullanılan alanlarda farklı bir hava oluşur. Diğer mobilya ve döşemeler ile uyumlu şekilde üretilen ahşap korkuluk modelleri kullanıldıkları alanı tamamlar. Bunun yanı sıra doğru şekilde tasarlanmış olan model, merdivenlerde güvenliği sağlayarak sorun yaşanmasının önüne geçer.

ahşap merdiven modelleri nasıl yapılır

Diğer Ahşap Küpeşte (Trabzan) modellerine resme tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ahşap Korkuluk Fiyatları

Ahşap korkuluk çeşitleri, tamamen ahşap kullanılarak üretilen modeller olduğu gibi sadece ahşabının farklı renklerde boyandığı  modeller de mevcuttur. Bu korkuluk çeşitleri sert ve dayanıklı ağaçlar seçilerek üretilir. Bu dayanıklı ağaçlar sayesinde güvenlik ön plana çıkartılarak uzun süre sorunsuz şekilde kullanımı sağlanır. Korkulukların imalat ve montajının bitimi sonrasında  vernik uygulanarak hem güzel bir görüntü elde edilir hem de uzun süre sorunsuz kullanımı mümkün olur. Ahşap korkuluk üretim işlemi her yapı için özel olarak tasarlanır. Gerekli ölçüm sonrasında üretimi tamamlanan korkuluklar montajı bitimi sonrası ahşap koruma ve vernik uygulaması ile sonlandırılır.

Ahşap Korkuluk Modelleri

Firma olarak ahşap korkuluk modelleri ile ilgili geniş seçenek sunuyoruz. Tecrübemiz ve sahip olduğumuz bilgi ile üretilen korkuluklar onlarca ev ve iş yerinde sorunsuz şekilde kullanılıyor.  Modeller dekorasyon tercihlerine göre seçilerek kullanılabilir. Model seçenekleri içerisinde farklı tasarımlara sahip olan korkuluk modelleri ile monte edilerek dekorasyon anlamında daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Model seçenekleri arasında, inşa edilecek yere göre baba modelleri ve dikme modelleri bulunur. Bu modeller arasından seçim yapılarak güzel bir uyum sağlanabilir.