Ahşap Merdiven

Detaylı Bilgi

Villa, dubleks ya da tripleks gibi çok katlı konutlar içinde katlar arasında geçiş yapmak için tercih edilen merdivenlerde en çok ilgi gören modellerin başında ahşap merdiven modelleri gelmektedir. Klasik bir anlayışı yansıttığı düşünülse de modern desenler ve çizgiler kullanılarak bu merdivenlerin çeşitli zevkleri yansıtan farklı konutlara uygun hale getirilmesi mümkün olabiliyor. İlk kez merdiven yapılacak alanlarda bu tür merdiven projeler hayata geçirilebilirken aynı zamanda restorasyon amaçlı olarak eski konak ve yalı gibi alanlarda da tasarlanabilmektedir.

Ahşap Merdiven Fiyatları

Konut içinde Ahşap merdiven kullanılması ilk bakıldığında estetik açıdan en iyi gözükecek olan tercihin yapıldığı anlamını taşımaktadır. Özellikle dairesel açılarla güçlendirilmiş modeller sadece görünüşü ile değil aynı zamanda kullanımıyla da fark yaratmaktadır. Kullanımı için merdivenlerin ihtiyaçları karşılamasının ötesinde bakımının kolay yapılması ve temizliğinin yapılması konusunda da büyük bir kolaylık sağlıyor.

Ahşap Merdiven İmalatı

Ahşap merdivenler en ideal konut içi merdiven uygulamalarından olsalar da bu merdivenlerin nasıl hayata geçirilmiş olduğu ayrıca önemli olmaktadır. Özellikle korkuluk ve trabzan gibi bölümlerin işçilik anlamında çok fazla beceri talep etmesi Ahşap merdiven yaptırırken mutlaka deneyimli firmalarla çalışmak gerektiğini gösteriyor. Projelendirmesine ve montajına büyük önem verdiğimiz uygulamamız için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Up Icon
Müşteri Temsilcisi