Holde Merdiven Modeli

Holde Merdiven Modeli Özellikleri

  • İçi Radiuslu Dış yanaklar düz imalat
  • KORKULUK : Korkuluk ve Küpeşte klasik model
  • AHŞAP          : Ağaç çeşidi SAPELLİ
  • BOYASI         : Renk Natürel Boyalı
  • Etiler – Umut Boz evi
  • Ürün Kodu : B-05

İç merdiven ihtiyacını karşılayan alternatif çeşitlerden bir tanesi de holde merdiven modelidir. Genel görünümü ile iç mekânların ambiyansını değiştiren ve merdiven ihtiyacına estetik bir çözüm sunan holde merdiven modelini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Holde merdiven modeli, merdiven boşluğuna sahip dublex ve triplex yapılar için uygundur. Duvar tarafı simetrik, merdiven içi kavisli olarak tasarlanan holde merdiven modeli doğal bir görünüme sahiptir. Bu sayede mekânda doğadan bir dokunuş hissi uyandırır. Doğa ile iç içe yaşamayı seviyor ve yaşadığınız alanda doğaya dair materyaller görmekten mutlu oluyorsanız holde merdiven modelini değerlendirebilirsiniz. Merdiven çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ya da holde merdiven modelini satın almak için bize ulaşabilirsiniz.

Holde Merdiven Modeli Özellikleri Nelerdir?

Şık duruşu ile dekorasyon tercihlerine kolay bir şekilde uyum sağlayan holde merdiven modelinin içi radiuslu, dış yanakları düz imalattır. Korkuluk ve küpeştesi klasik model olarak tasarlanan holde merdiven modeli geleneksel tarza hitap eder. Natürel renkli boyası sayesinde zengin bir görünüm sunarak özellikle retro ve klasik dekorasyonu vurgulamaya yardımcı olur. Holde merdiven modeli sapelli, ireoku meşe gibi farklı ağaçlarda üretilebilir. Bu ağaçlar çatlamaya dirençlidir. Ayrıca mikroorganizmalara ve böceklere karşı da dirençlidir. Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz merdiven arıyorsanız holde merdiven modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hemen satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Holde Merdiven Modelinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Holde merdiven modelinin en belirgin avantajlarından biri bütçe dostu olmasıdır. Sıkı yapılı ve sağlam ağaçlardan yapıldığı için holde merdiven modeli uzun yıllar kullanıma uygundur. Uzun yıllar kullanım olanağı sunan bu model sayesinde merdiven için sık sık bütçe ayırmaya gerek kalmaz. Sağlam yapısı ayrıca kullanıcılara güven verir. Güvenlik hissinin maksimum seviyede olması yaşam alanlarına huzur verir. Holde merdiven modelinin temizliği ve bakımı kolaydır. Kolay boyanır ve kolay cilalanır. Basamak arası kapalı, sahanlıksız, kolay iniş ve çıkış imkânı sunan şık tasarımlı iç merdivene ihtiyacınız varsa holde merdiven modelini inceleyebilir, hızlı bir şekilde satın almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.