Merdiven korkulukları merdivenlerinizde istediğiniz türden tercih hakkını sizlere sunan çeşitliliği ile yanınızda olmaktadır. Klasik çizgilerin merdivenlerinizde yer alabileceği korkuluklar modern çizgileri de aynı ölçüde ayağınıza kadar getirmektedir. İsteklerinizin düşünülmesi ve o doğrultuda tasarımların karşınıza çıkarılması korkuluk seçiminizde tüm görselliğini sizlere yansıtabilmektedir. Malzeme bakımından baktığınızda da farklılıkları bünyesinde görebileceğiniz merdiven korkulukları isterseniz ahşap yapısı ile isterseniz de cam, ferforje ve paslanmaz yapısı ile boy gösterebilmektedir. Küpeştesinin de beraberinde yer verildiği korkuluklardan dilediğiniz korkulukların sahibi olabilirsiniz.

 

Tüm korkuluk modellerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Güvenlik İçin Merdiven Korkulukları 

Merdiven korkulukları için farklı modellerin ve farklı malzemelerin söz konusu olduğunu biliyorsunuz. Aynı ölçüde farklı boyama çeşitlerinin de yer aldığını bilmelisiniz. Zira imalat açısından farklılıkları içeren merdiven korkulukları lake beyazıyla siyah yahut eskitilmiş tarzlardaki renklere ve hatta yaldızlı şekilleriyle de boy gösterebilmektedir. İstenildiğinde korkulukların ve küpeştesinin birbirinden farklı boyamalarının da gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Daha zengin ve estetik görüntüler için merdiven korkuluklarındaki tercihleriniz sizlere bırakılmaktadır.

İsteğinize Göre Merdiven Korkulukları 

Evlerinizin ve hatta mekânlarınızın tarzına yönelik gösterişli yahut daha sade seçimler yapabileceğiniz merdiven korkulukları için tasarım elemanlarımız ile sizlere uygun olabilecek en uygun seçenekleri değerlendirmekte ve vakit kaybetmeden kararı verilen korkulukların imalatına başlamaktayız. Bütünü ile göz kamaştıran mekânlarınız için merdiven korkulukları nasıl dikkat çekecek gördüğünüzde inanamayacaksınız.