Paslanmaz Korkuluk

Merdiven tasarımını hem sağlamlık hem de estetik açısından tamamlayan korkuluk modellerinde paslanmaz korkuluk dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Özellikle dış mekânlarda çok tercih edilen paslanmaz krom türündeki korkuluklar merdiven modeline göre tasarlanır. Merdiven mimarisine göre basamak ve korkuluk dizaynını sanatsal dokunuşlarla tasarlıyoruz.

Ahşap ya da cam malzemeyle bütünleştirdiğimiz çok özel korkuluk modellerimiz bulunuyor. İç mekân ya da dış mekânda mimari estetikle uyum sağlayacak korkuluk seçenekleri sunuyoruz. Korkuluk ve merdivenin diğer öğelerinin uyumlu olması gerekiyor. Merdiven yapısı, ölçüleri ve estetiğiyle uyumlu korkuluk tasarımları gerçekleştiriyoruz. Bu tarz korkuluk modellerinde birçok farklı projede dikkat çekici örneklerimiz bulunuyor.

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Ahşap merdiven modellerimiz farklı tarzlarda birçok seçenek sunuyor. Bu tarzlara uygun olan paslanmayan korkuluk seçeneklerimiz de bulunuyor. Bütün olarak tasarladığınız ahşap merdivenlerde farklı malzemelerden parçaları bir arada kullanabiliyoruz. Örneğin; meşe ağacından yapılmış bir ahşap merdivende paslanmaz korkuluklar birlikte tasarlanarak kullanılabiliyor. Paslanmayan korkuluk şekilleri de merdiven yapısına göre farklı tercih edilebiliyor.

Yatay giden çizgilerden oluşan imalat gibi farklı tasarımlarımız bulunuyor. Bu tarz korkulukların en güzel özelliği sağlık açısından uzun yıllar kullanılabilir olmalarıdır. Paslanmaz tarz korkuluklar uzun yıllar dayanıklı olmalarıyla fark yaratır.

Sağlam ve kullanışlı paslanmaz korkuluk modelleri, tasarım farkıyla estetik olarak da beklentiyi karşılar. Firmamız birinci sınıf kalitede malzemeden ahşap merdiven ve korkuluk tasarımlarını uzman desteğiyle sunuyor. İhtiyacınız olan ürün konusunda size yardımcı oluyoruz. Farklı merdiven modellerine hangi seçeneklerin uyacağı konusunda uzman görüşümüzden yararlanabilirsiniz. Merdiven modelleri istenen şekilde korkuluklarla tamamlanabilir. Seçim konusunda farklı tarzlara hitap eden olanaklarımız mevcuttur.

Ahşap Merdivenlerde Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Ahşap merdivenlerde krom korkuluklar sıklıkla tercih edilir. Ahşapla demirin estetik uyumu sağlanır. Ahşap merdivenle demir çubuklar ya da yatay şekilde bir tasarım tercih edilebilir. Merdivenin görünüm korkuluk seçimi oldukça fazla etkiler. Merdivenin sağlamlığını ise korulukta etken bir unsurdur.

Sağlam ve uyumlu korkuluk seçimi oldukça önemlidir. Ahşap merdiven modellerimize uyum sağlayacak paslanmaz korkuluk tasarımlarımız yıllar boyu güvenle kullanılabilir. Düz sade tarzda ya da daha estetik tarzlarda korkuluk tercih edebilirsiniz. Krom korkuluk ahşap merdivende oldukça şık durur. Bu tasarımla ilgilidir. Metalin görüntüsü ahşabın estetiğinde kaybolur. Böylece her zaman keyif veren bir görünüm yaratılır.

Ya da merdivende ahşap seçiminizi yaparken korkuluk seçiminizi de yapabilirsiniz. Bu tarz korkuluk tercih edecekseniz ne tarz bir tasarım istediğinizi belirleyebilirsiniz. Yatay ve dikine birbirini kesen paslanmaz çelik korkuluklar oldukça popülerdir. Dayanıklı ve sağlam merdiven kullanımı için paslanmaz tarz korkuluklar tercih edilir.

Paslanmaz Korkuluk Tasarımları

Ahşap merdiven modellerinde oldukça fazla seçenek sunuyoruz. Rustik tarzda bir mimari dekorasyon ya da klasik tarzda bir mimari dekorasyon tercih edebilirsiniz. Ahşap merdiven rengini siz belirleyebilirsiniz. Beyaz renkte bir lake merdiveni paslanmaz krom bir korkulukla tamamlayabilirsiniz. Ya da açık renk ahşapla paslanmaz korkuluk tasarımları ile uyumlu olabilir.

Zevkinize ve yaşam alanınızın iç mimari yapısına uygun ürünü seçmenizi sağlıyoruz. Keşif yaparak merdiven yapısına en uygun seçenekleri size öneriyoruz. Keşif sırasında basamak sayısı, küpeşte ve korkuluk ölçüleri gibi ölçü detaylarını ayarlıyoruz. Bu ölçülere göre tasarım yapıyoruz. Renk ve biçim detaylarına da siz karar verebiliyorsunuz. Çok farklı tasarım seçenekleri de sunuyoruz.

Ahşap merdivenlerinizi adınızın baş harfleriyle süslenmiş ferforje korkuluklarla tamamlayabilirsiniz. Bunun gibi birçok özel tasarım seçeneğimiz var.Bu tarz korkuluk modellerinde de estetiği göz önünde tutabilirsiniz. Tüm tasarımlarımızda sanatsal görünüme önem veriyoruz. Kalite malzeme, birinci kalite işçilik ve tabi ki sanatsal tasarım ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak hizmeti sunuyoruz.

Korkuluk ve küpeşte gibi merdiven detaylarında da estetiği her zaman ön planda tutuyoruz. Kalite ve estetiği yüksek standartlarda yaşamanızı sağlıyoruz. Villalar için omurgalı merdiven gibi farklı tasarım seçenekleri de sunuyoruz. İstediğiniz farklı alanlara da merdiven kurabilirsiniz. Betonarme merdivenlerinizi soğuk havasından kurtarıp estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Sanat Merdiven olarak estetik ve şık tasarımlar ile size uzun ömürlü merdivenler sunuyoruz.