Ahşap Küpeşte

Detaylı Bilgi

Ahşap Küpeşte

Merdivenlerin güvenliği için korkuluklar üzerinde yerleştirilen küpeşte,inşaat sektöründe oldukça sık kullanılır. Bu dekoratif bariyerler, merdiven tasarımlarımızın bir parçasıdır. Ahşap küpeşte ahşap merdiven tasarımlarımızı tamamlayan bir ögedir.

Ahşap türü küpeşteleri sadece ahşap tasarımlarda değil, ferforje üstüne ahşap gibi farklı tasarımlarda da kullanıyoruz. Küpeşte kavram olarak her zaman korumayı çağrıştırır. Merdiven modelleri stillerinde de hem koruma hem de dekoratif etkisi vardır. 

Merdiven tasarımlarımızda birçok farklı küpeşte uygulaması gerçekleştirdik. Mimari estetik uyuma göre küpeşte tercihi yapılabilir. Merdiven tasarımı bir bütündür. Bu bütünün her parçası uyumlu ve sağlam olmalıdır. 

Ahşap Küpeşte Modelleri

Ahşap küpeşte modellerimiz benzersiz seçenekler sunuyor. İstediğiniz ağaç türünden ahşap bir küpeşte tercih edebilirsiniz. Sizin seçtiğiniz küpeşte ve merdiven modellerine göre basamaklar, küpeşte arasında estetik uyumunu sağlıyoruz. Nasıl bir tarz elde etmek istiyorsanız parçalar buna göre seçiliyor. 

Merdiven modellerinde ahşap küpeşte farklı seçeneklerini görebilirsiniz. Küpeştesi Meşe ağacından, dairesel, ferforjeli merdiven modeli farklı bir alternatif sunabilir. Cam korkuluklu ahşap küpeşteli merdiven modeli, mağaza merdivenleri için oldukça iyi bir seçenek. Paslanmaz korkuluklu, ahşap küpeşteli bir diğer model de farklı bir seçenek sunuyor ve  oldukça fazla korkuluk ile küpeşte seçeneğiniz var. Kullanım alanı ve amacına göre estetik uyumu sağlayacak seçeneği tercih edebilirsiniz.

Ahşap Merdivenler İçin Ahşap Küpeşte

Ahşap merdivenleri en iyi ahşap türü küpeşteler tamamlar. Tasarımı yaparken, ölçüler çok önemlidir. Küpeşte ölçülerini ve basamak ölçülerini dikkatlice alarak plan yapıyoruz. Ekibimiz öncelikle bir keşif yapıyor. Bu keşifte merdiven tasarımının detayları belirleniyor. Sizin isteklerinize uygun sağlam ve estetik uyumu olan modeli oluşturuyoruz. 

Ahşap merdivenlerde kullanılan küpeştede ahşap türü merdiven ile aynı ya da farklı model olarak tercih edilebiliyor. Küpeşte boydan boya merdiven ölçülerine ve merdivenin yapısına göre ayarlanıyor. Kullanışlı küpeşte günlük hayatı kolaylaştırıyor. Merdiven tasarımlarımızda en rahat edeceğiniz küpeşteleri tercih etmenizi sağlıyoruz. Tamamen kullanılır hale getirdiğimiz ahşap merdivenlerinizin her detayında güvenli dokunuşları hissedebilirsiniz.

Ahşap Küpeşte Çeşitleri

Merdiven sanatının her detayının önemli olduğunu bilmelisiniz. Firmamız hizmetlerinde, mümkün olduğunca farklı seçeneğe sahip olmanızı sağlar. Basamaklar , korkuluk ve küpeştelerde farklı malzeme ve tasarım seçenekleri sunuyoruz. Merdiven modellerinde kullandığımız ahşap küpeşte çeşitlerimiz arasında şunları sayabiliriz;

  • Paslanmaz Korkuluk Üstü Ahşap Küpeşte
  • Cam Üstü Ahşap Küpeşte
  • Ferforje Korkuluk Üstüne Ahşap Küpeşte
  • Bastonu Beyaz Lake üstü Küpeşte
  • Basamak Dış Yanağında Montajlı, Dikme Baston Üstünde Küpeşte
  • Her Türlü Kavisli Merdivende Baston (Dikme) ve Üstünde Ahşap Küpeşte

Merdiven yapısına göre, korkuluk modeline göre farklı ahşap tercih edilebilir. Bu saydıklarımız dışında da özel isteklerinize uygun tasarımlar sunabiliriz. Çeşitlerimizin hepsinde birini sınıf malzeme kullanıyoruz. Yani küpeşte günlük hayatınızda size güven verecek şekilde tasarlanıyor. 

Merdiveni çıkarken ya da inerken küpeşteyi tuttuğunuzda konforlu hissetmenizi sağlıyoruz. Bir bütün olarak merdiven tasarımının her detayında özenli davranıyoruz. Ustalık isteyen işçilik kısmında deneyimli ve yetenekli ekibimiz çalışıyor.

Ahşap Küpeşte Uygulaması Neden Önemlidir?

Merdivenin her detayının önemli olduğunu söylemiştik. Çünkü merdiven bir bütün halinde sağlam olabilir. Aynı zamanda bir bütün halinde estetik görünüm sunabilir. Ahşap küpeşte de merdivenin bütünlüğünde önemli bir yere sahiptir. Küpeşte uygulamanızın birinci sınıf malzemeyle deneyimli ustalar tarafından yapılması gerekir. 

Uzun yıllar aynı güvenle kullanılabilecek küpeşte uygulamalarındaki başarılarımızı projelerimizde de görebilirsiniz. Uygulamanın her aşamasında büyük dikkat gerekir. Ferforje korkuluk gibi farklı modellerde korkuluklar için küpeşte uygulaması farklı olmaktadır ve Küpeşte korkulukla tam bir uyum sağlamalıdır. Bu nedenle de tasarıma dikkat edilmelidir. 

Sanat Merdiven olarak ahşap merdiven konusunda uzman bir firma olarak küpeşte uygulamalarında güvenilir firma garantisi sunuyoruz. Merdiven tasarımlarımızın her birinin bir sanat eseri olması için tüm detaylarda estetiği ön planda tutuyoruz. 

Mimari tasarıma uygun ahşap merdiven çalışmalarımızda her detayda sizin de fikirlerinize önem vererek hareket ediyoruz. Küpeşte, korkuluk ya da merdiven ile ilgili tüm sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Deneyimli bir firma olarak uzman görüşlerimizi her zaman sizinle paylaşmaya hazırız. İç veya dış mekanlarınıza tarz katacak merdivenler için bizi arayabilirsiniz.

Up Icon
Müşteri Temsilcisi