(H-1) Üst Kattan Küpeştenin İmalatı Bitmiş
(H-2) Küpeşteci ustaları Ekip halinde
(H-3) Küpeşte İmalat aşamasında
(H-4) Merdiven Girişi Salyongoz Küpeşte
(H-5) Küpeşte Babasız Üst kat Koridor Bitişi
(H-6) Küpeşte Ara Kat Babasız Baglantısı
(H-7) Küpeşte En Üst Kat Koridor Bitişi

Sanat Merdiven hem yurt içinde hem de yurt dışında merdiven alanında hizmet vermiş ve Alyans İnşaat, Koç, Sabancı ve Suryapı gibi pek çok önemli kurum ve kuruluşun referansına sahip bir firmadır. Merdivenin güzel olmasının yanı sıra görüntüyü tamamlayacak bir ahşap küpeşte de çok önemlidir. Kalitesiz ve düzgün tasarlanmayan bir küpeşte çok kötü bir görüntüye sebep olabilir. Daha çok otel veya şirketlerden sıkça talep edilen küpeşte için uzman bir kadro görevlendirilmiştir. İstediğiniz modeli dinledikten ve merdiveni gördükten sonra sizi yapacağı tasarım konusunda bilgilendiriyor ve istenmeyeni beklenmedik sonuçların ortaya çıkmasını önlüyor. İsteğe bağlı özel tasarımların yapıldığı küpeşteler için iletişim kısmından firmaya ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Ahşap Küpeşteler ve Küpeşteciler

Korkuluğa tutturulan küpeşte boşluk olan kısmın kapatılarak emniyetin sağlanması amacıyla yapılan yapı malzemesidir. Küpeşte balkonlara, merdivenlerin boşluklarına, bazı havuzlara ve daha birçok alana uygulanabilen bir inşa malzemesidir. Emniyet amacının da dışında oldukça estetik duran küpeşteleri yapan kişilere küpeşteci adı verilir. Küpeşteler kullanılan alan bir uçtan diğer uca aksamadan yapılmaktadır.

Ahşap Küpeşte Fiyatları

Ahşap Küpeşte fiyatları yapılan işlemlere göre değişmektedir. İlk olarak merdivenin uzunluğu önemlidir. Bunun dışında özel tasarımlarda ücret biraz daha artabilmektedir. Kullanılacak materyalin cinsi de bu bakımdan önemli bir değişkendir. Sanat Merdiven uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.