Korkuluk Modeli

korkuluk modeli

Korkuluk Modeli Özellikleri

  • Basamak üzerinden montajlı, Kat araları Babalı dönüşlü korkuluk
  • Küpeşte     : Klasik model
  • Korkuluk    : Taşıyıcılı Yanak üzerinden montajlı
  • Ahşap         : Sapelli ağacından
  • Boyası        : Naturel boyalı
  • Ürün Kodu : M-12

Merdivenlerde iniş çıkışları güvenli hale getiren korkuluk modelleri, çeşitli tasarım seçenekleri ile sunulur. Her korkuluk modeli kendine has özgün tasarım çizgileriyle dikkat çeker. Korkuluk modeli merdiven tasarımıyla uyumlu olmalıdır. Çünkü merdiven tasarımı ve korkuluk modelinin uyumu birlikteliği yansıtır. Korkuluklar sadece güvenliği sağlamak için değil merdiven tasarımını estetik olarak tamamlamak için de kullanılır. Korkuluk modeli tercih ederken sayısız seçenek arasından seçim yapabileceğiniz geniş bir tasarım skalası sunuyoruz. Özgün tasarım farkıyla sanatsal vizyonu yansıtan korkuluk modellerimizi sitemizden inceleyebilir, beğendiğiniz modeller hakkında uzman ekibimizde fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Avantajlı fiyat olanaklarımızdan yararlanarak beğendiğiniz korkuluk modellerini istediğiniz tasarımla merdiven projelerinize ekletebilirsiniz.

Sağlam ve Şık Korkuluk Modeli Seçenekleri

Şık korkuluk modellerinde sağlamlık farkı öne çıkar. Güvenli kullanım sunan modellerde kalite farkı kullanım olanaklarını güçlendirir. Şık tasarımı yüksek kalite standartları ile buluşturan güçlü tasarımlarımız korkuluk modellerinde alternatif seçenekler sunar. Dayanıklı sağlam ve çok şık korkuluk modeli seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Merdiven tasarımı ile uyumlu estetik birlikteliği yakalayan korkuluk modeli seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Korkuluk modeli seçerken sanatsal vizyon ile size destek olacak uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Korkuluk modellerinde alternatif seçenekleri değerlendirebilir istediğiniz dekorasyon tarzını yakalayabilirsiniz. Klasik, modern, country ya da farklı dekorasyon tarzlarında korkuluk modeli seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ev ya da iş yerlerinde şık detaylar olarak öne çıkan korkuluk modeli projelerimizi sitemizden inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Avantajlı fiyat seçeneklerini değerlendirerek en kaliteli korkuluk modellerini en uygun fiyatla tasarlatabilirsiniz.

Korkuluk Modeli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Korkuluk modelleri hem tarz hem de yapısal olarak farklı seçenekler sunar. Yapısal ve teknik olarak korkuluk modellerinde merdiven yapı ve teknik durumu önemlidir. Merdiven yapısı teknik detayları model seçiminde önemlidir. Bununla birlikte dekorasyon tarzı olarak nasıl bir tarz isteniyorsa model o tarzda tercih edilebilir. Uyum hem estetik olarak hem de yapısal olarak gerekli bir detaydır. Merdiven yapısıyla korkuluk yapısının uyumlu olması gerekir. Aynı zamanda korkulukların merdiven iniş çıkışlarını konforlu hale getirecek şekilde yapısal özelliklere sahip olması önemlidir. Kusursuz uyumla mükemmel estetiği bir araya getiren modeli seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.