(E-1) Çift Taraf Yanaksız Dubleks Merdiveni
Siyah Lake Krom Dikmelerle Taşıyıcılı
(E-2) Holden Çıkan L Merdiven Üst Görünüm
Ahşap Sapelli, Renk Naturel
(E-3) Holden Çıkan Uzun Girişli Merdiven
Basamaklar Krom Dikmelerle Taşıyıcılı
(E-4) Holden Çıkan Merdivenin Kat Bitişi
Korkuluklar Krom Çubuklar ile Yapılmıştır
(E-5) Holden Çıkan İçi Askıda L Merdiven
Ahşapı Sapelli, Ön görünümü
(E-6) Salondan Merdivenin Yan Görünümü
Salonda Mekanı Daha Geniş Gösterir
(E-7) Salondan Dubleks Merdiveni L
Ahşapı Sapelli, Renk Naturel
(E-8) Salondan Çıkışlı L Kısa Girişli
Basamaklar Krom Dikme ile Taşıyıcılı
(E-9) İçi Yanaksız ve U Dubleks Merdiveni
Ön görünümü, Renk Naturel
(E-10) İçi Yanaksız ve U Dubleks Merdiven
İç Yanından görünüm, Ahşapı Sapelli
(E-11) İçi Yanaksız L Merdivenin Yandan
Gerekl Öçlü G,130 cm x D,250 cm
(E-12) İçi Yanaksız L Dubleks Merdiven
Dar alanlarda Mekanı Daha Geniş Gösterir
(E-13) İçi Yanaksız U Dubleks Merdiven
Gerekli Ölçü G,200 cm x D,180 cm
(E-14) İçi Yanaksız U Dubleks Merdiven
Basamaklar Çubuklar İle Birbirine taşıtılır

Evlerde ve iş yerlerinde rahatlık ve şıklık arayan kişilerin merdiven kullanımı oldukça önemlidir. Birden fazla kat sayısına sahip olan müstakil iki katlı evler ve iş yerlerinde dubleks merdiven kullanımı son derece uygundur. Merdivenlerin genel görünümü ve biçimi ev dekorasyonlarında adeta bir demirbaşı temsil etmektedir.

Modern Tasarıma Sahip Merdivenler

Farklı tip ve özellikte birçok merdiven tipi bulunmaktadır. Müstakil evlerde yahut apartman dairelerinde dubleks mimarisine en uyumlu merdiven çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Kullanılan ana materyale göre isimlendirilen merdiven çeşitlerinde ahşap merdivenler, cam görünümlü merdivenler, dubleks merdiven döner şekillerine göre nitelendirilebilmektedir.

Öte yandan iç ve dış merdivenler şeklinde de birbirlerinden ayrılan merdiven çeşitleri özellikle dubleks dairelerde son derece ihtiyaç duyulan bir yapı malzemesidir.

Dubleks Evlerde Merdiven Kullanımı

İç mimarinin öne çıkarılması ve modern mimarinin taçlandırılması için kreatif fikirler ile imal edilmiş merdivenlerin kullanılması son derece gereklidir. Klasik merdivenlerin aksine çok daha şık ve fonksiyonlu olan dubleks merdiven çeşitleri silinebilir, iz bırakmayan özellikleri ile yaygın olarak tercih edilmektedir. Dubleks merdivenler dubleks konutlarda ve villalarda oldukça şık bir görünüme sahip olan merdivenler son derece makul fiyatlar ile konumlandırılabilmektedir.

Dubleks merdiven korkulukları da yine merdiven tipi ve biçimine ideal olarak imal edilip merdivene entegre edilmektedir. Mekanları daha geniş ve ferah gösterecek merdivenler güvenilirliği ve emniyetli yapısıyla da çocuklu aileler için de farklı kullanım şekilleri sunabilmektedir. Eviniz için en ideal merdiveni bulabilmek için profesyonel kişilerden destek alabilirsiniz.