Krom Korkuluklu Merdiven

Krom Korkuluklu Merdiven Özellikleri

  • İçi Askıda Holden Çıkan Uzun Girişli L Merdiven
  • Ölçüler        : h.300cm x g.350cm x d.160cm
  • KORKULUK : Krom Dikmelerle Taşıyıcılı
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi SAPELLİ
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Moda
  • Ürün Kodu : E-02

Krom korkuluklar, merdivenlerin çok daha sağlam ve dayanıklı olmasını sağlar. Konforlu kullanım ve şık görünüm sunan krom korkuluklu merdivenler en çok tercih edilen merdiven seçeneklerimiz arasında yer alır.

Krom korkuluklu merdivenlerde alternatif model seçeneklerimiz oldukça fazladır. Alternatif modeller arasından merdiven yapısı ile uyumlu model tercihi yapabilirsiniz. Krom malzeme olarak hem çok sağlam hem de çok kullanışlı bir malzemedir. Krom, ahşap ile uyumludur ve merdiven korkuluğu olarak oldukça işlevseldir. Krom korkuluklu merdivenler günlük hayatta konforu sağlarken, klasik şıklığı yansıtan stil detaylarıyla dikkat çeker. Bulunduğu ortama değer katan krom korkuluklu merdiven modellerimiz, şık tarzı ile dikkat çeken projelerimiz arasında öne çıkar. Yaşam alanlarınıza değer katacak krom korkuluklu merdiven yaptırabilirsiniz.

Sanatsal Tasarım Farkıyla Dikkat çeken Krom Korkuluklu Merdivenler

Bulunduğu ortama değer katan krom korkuluklu merdivenler, sanatsal tasarım farkıyla dikkat çeker. Ortaya koyduğumuz projelerde mimari alana değer katan krom korkuluklu merdiven tasarımları ile fark yaratıyoruz. Sanatsal vizyon farkımızı merdiven tasarımlarımızın her detayında görebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetiyle tasarım, imalat ve proje hizmeti verirken uygun fiyat olanakları sunuyoruz. Krom korkuluklu merdivenlerde farklı tarzlarda örnekleri değerlendirebilir, avantajlı fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz. Mimari yapıya uygun, bulunduğu ortama kalite katacak, şık ve konforlu merdiven tasarımları için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan her şey için size özel müşteri temsilcimizle de görüşebilirsiniz.

Krom Korkuluklu Merdivenlerin Kullanım Alanları

Konutlarda ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen krom korkuluklu merdivenler, sağlam yapılarıyla dikkat çeker. Konforlu kullanımı uzun yıllar devam eden krom korkuluklu merdivenler yaşam alanlarında şık görünümlü dekorasyonu tamamlar. Oldukça geniş kullanım alanı suna krom korkuluklu merdivenler uzun yıllar dayanıklıdır. En çok tercih edilen merdiven modellerimiz arasında yer alan krom korkuluklu merdivenler, sağlam yapı ve şık görünüm farkıyla sanatsal vizyonumuzu temsil eden işlerimiz arasında yer alır. Krom korkuluklu merdivenleri tercih ederek iş yerinizde prestij konutlarınıza artı değer katabilirsiniz. Geniş ve dar alanlarda istediğiniz gibi merdiven tasarımı yaptırabilirsiniz. Mimari yapıya uygun merdiven tasarımı için ekibimizden fikir alabilirsiniz. Kaliteli malzeme, usta işçilik ve en uygun fiyatlar için firmamızı arayarak, çözümlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.