Hakkımızda

Sanat Ahşap Merdiven ve Küpeşte firması olarak İstanbul da faaliyette bulunmakla birlikte yurt içinde ve yurt dışında faaliyet etlerimiz dahilinde Merdiven Modelleri ve Merdiven Korkuluklarında yoğun olarak çalışmaktayız. Merdiven imalat çeşitlerinde Ahşap Merdiven, Döner Merdiven, Dubleks Merdiven ve Omurgalı Merdiven ile Merdiven Kaplaması İmalatlarımızı Mimar ekibimizle beraber evinize değer katacak hayalinizdeki tasarımı ve kullanım kolaylığını da dikkat ederek, yapılacak olan mekâna uygun olarak tasarlıyoruz, Mekânlarınıza merdivenin mimari projesinden uygulamaya kadar her aşamasında doğru ve uygun çözümler üretiyoruz. Merdiven Korkulukları imalatlarımız da her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek geniş bir yelpazede seçeneklerimiz vardır bunlar ise Küpeşte, Trabzan, Ahşap Korkuluk, Ferforje Korkuluk, Cam Korkuluk, Paslanmaz Korkuluk ve Korkuluk Modellerinde tasarımı ile imalatını ihtiyacınız olan alanlara ve yerlerinize, galeri boşluklarına, yapılmış olan merdivenleriniz in etrafına da ekibimiz ile istekleriniz yönünde farklı malzemeleri bir arada ya da bir çeşit malzemeyle de tercihen tasarlayarak çalışmaktayız. Firmamızın diğer işlerimizde ise ahşap kapı imalatında özel işlerde işçilik değeri olan işlerde çalışmaktayız, ayrıca seri imalat sergileme ünitesi stand ve kurumsal kimlik dekorasyonu yapmaktayız.

SANATSAL MERDİVEN TASARIMLARI

Yaşam mekânlarını daha güzel ve fonksiyonel hale getiren ahşap merdiven çeşitleri, firmamızın üretim seçenekleri arasında bulunmaktadır. Son derece hoş ve eşsiz tasarımlar, gerçekten kaliteli ağaç ve diğer malzemeler ile birlikte önemli bir bütünlük yaratmaktadır. Dikkatli çalışmalar ve oluşturulmuş küpeşte ile birlikte, bu bütünü evinizde gerçekten fonksiyonel bir kullanım için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda görüntü bakımından evinize çok şey katması beklenen çalışmalarla birlikte, firmamız İstanbul ve civarında gerekli hizmetleri size sunmaktadır.

Ürünlerimizin kalitesi gerçekten yüksek standartlarda kendini göstermektedir. Aynı zamanda ahşap kalitesi ve malzeme avantajları ile birlikte, yıllarca keyifle kullanacağınız merdiven çeşitlerini sizin için hazırlayıp sunmaya devam ediyoruz. Merdiven modelleri, ahşap merdiven seçenekleri, beyaz merdiven ve döner merdiven alternatiflerinin yanı sıra, bu konuda çok geniş yelpazede tasarımlar ve muazzam çalışmaları tam da Size uygun sonuçları göstermektedir. Dilerseniz omurgalı seçenekler, dilerseniz de kullanışlı klasik modeller ile birlikte, ahşap merdiven konusunda çok kaliteli alternatifler burada size sunulmaktadır. Merdiveni güzel gösteren unsurlardan biri de küpeşte modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten bu konuda eşsiz ve klasik ve modern çalışmaları yerine getirmiş olan şirketimiz, yaşam mekânlarının bütünlüğünü dikkate alarak daha güzel gösterecek çalışmalar içerisinde bulunmaktadır. İstanbul’da ve yakın çevresinde vermiş olduğumuz hizmetler ile birlikte, Bulunduğunuz ortamı ve mekânı daha kullanışlı hale getirmekteyiz. Size özel sunacağımız modeller ve tercih etmiş olduğumuz ahşap kalitesi, yıllarca kullanabileceğiniz muazzam sonuçlar oluşturmaktadır. Aynı zamanda görsel etki bakımından renk kombinasyonları ve muhteşem tasarımlar, bulunduğunuz ortama gerçekten farklı ve avantajlı bir merdiven imkanı sunmaktadır. Dubleks daireler ve Villa’lar için konaklama imkâna sahip olan insanlar için, burada çözümlerimiz devam etmektedir.