Siyah Merdiven

siyah merdiven

Siyah Merdiven Özellikleri

  • Askıda Çift Taraflı Yanaksız Dubleks Merdiven
  • Ölçüler        : h.310cm x g.380cm x d.100cm
  • KORKULUK : Krom Dikmelerle Taşıyıcılı
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi Limba
  • BOYASI        : Basamaklar Siyah boyama
  • Etiler
  • Ürün Kodu : E-01

Modern mimaride stil sahibi alanlar yaratan siyah merdiven modellerimiz farklı tarzlara hitap edecek tasarım seçenekleri sunar. İş yerlerinde prestij gösteresi olarak alana tarz katan siyah merdiven tasarımı, konutlarda şık dekorasyon stilini yansıtır. Mimari yapısal özellikler göre tasarlanabilen merdivenler her türlü alanda alternatif model seçenekleriyle tercih edilebilir. Siyah-beyaz kontrastı gibi renk uyumu seçenekleri değerlendirilebilir. Korkuluk ve basamaklar farklı tasarım olanakları yaratır. Dar ve geniş alanlara öre farklı siyah merdiven modelleri tasarlanabilir. Siyah merdivenler bulunduğu alana değer katan mimari detaylara sahiptir. Son yıllarda trend olan siyah merdiven modellerini sitemizden inceleyebilir, farklı tasarımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Tasarım, proje ve imalat konusunda uzman ekibimizden destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Modern Mimaride Popüler Olan Siyah Merdiven Modelleri

Son yıllarda merdiven tasarımlarında trend olan siyah merdiven modelleri modern mimarinin fark yaratan detayları arasında görülür. Alternatif seçeneklerle sunulan siyah merdiven tasarımlarında farklı model tercihleri yapılabilir. Alan ve mimari özelliklere göre proje-tasarım planlaması belirlenebilir. Modern mimaride popüler olan siyah merdiven modellerini yaptığımız başarılı işler arasında görebilirsiniz. İş yeri ve konutlarda gerçekleştirdiğiniz başarılı projelere göz atarak kendi alanınıza uyum sağlayacak model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Zarif tasarımlar, modern mimaride öne çıkan tasarımlar arasında yer alır. Popüler modelleri sitemizden inceleyebilir, alan yapısına öre özel tasarım için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Zengin Stil Farkıyla Öne Çıkan Siyah Merdiven Kullanım Alanları

Siyah merdivenler iş yerlerinde prestij etkisini arttıran zengin stil farkıyla öne çıkan dekorasyon detaylarıdır. Konutlarda şık ve zarif, modern mimari tasarımların parçası olarak dikkat çeker. Tüm katlı yapılarda modern mimariyi tamamlamak için siyah merdiven tercih edilebilir. Yenilik yapmak ve alana modern bir etki katmak için de siyah merdiven tasarımları kullanılabilir. Zengin stil farkıyla öne çıkan siyah merdivenler bulunduğu alana değer katar. Konutlarda ve iş yerlerinde istenilen alanlarda siyah merdiven tasarımları tercih edilebilir. Uygun tasarım için uzman desteğini bizden alabilir, tasarım ve proje için uygun fiyat olanaklarından yararlanabilirsiniz.