Holden Merdiven

Holden Merdiven Özellikleri

  • Ürün Kodu : E-11
  • İçi asıkıda Tamamı masif panel, Holden Çıkan Uzun Girişli L model
  • Ölçüler        : h.300cm x g.350cm x d.160cm
  • KORKULUK : Krom Dikmelerle Taşıyıcılı
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi KAYIN
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Çekmeköy

Evinizde veya işyerinizde çok fazla yer kaplamayan iç merdivene ihtiyaç duyuyorsanız holden merdiveni sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Kullanıldığı mekâna adeta ekstra ferahlık kazandıran holden merdiven herkesin beğenisini kazanan bir iç merdivendir. L, U ve düz şeklindeki alanların verimli şekilde değerlendirilmesine olanak sağlayan holden merdiven Sanat Merdiven kalitesi ve ustalığı ile üretilir. Rengi ve tasarımıyla kullanıldığı mekânın atmosferine uyum sağlayan holden merdiven hakkında detaylı bilgi almak ve diğer merdiven modellerimizi yakından tanımak için sitemizi inceledikten sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hammaddelerle ürettiğimiz merdiven çözümleri sayesinde sektörün lideri konumunda yer alıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Holden Merdiven Özellikleri Nelerdir?

Tasarımıyla göz dolduran holden merdiven sıklıkla kayın ağacından üretilir. İçi askıda tamamı masif panelden ya da tam masif keresteden işlenerek üretilen holden merdiven natürel renktedir. Krom dikmeli taşıyıcılı korkuluğu güvenlik önlemi oluşturmak için idealdir. Temizliği son derece kolay olan holden merdiven kayın kerestesinden yapıldığı için bakımı da son derece kolaydır. Merdivenin boyanması ve cilalanması zahmetsizdir. Basamak aralıkları açık ve rıht yüksekliği ideal seviyededir. Uzun seneler mekâna ferah katan bir merdiven satın almak istiyorsanız, holden merdiveni değerlendirebilirsiniz. Projelendirme, uygulama ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilir veya e-posta adresimize yazabilirsiniz.

Holden Merdiven Nerelerde Kullanılabilir?

Kayın ağacından yapılan ve şık görünümü ile hayranlık uyandıran holden merdiven uzun girişli merdiven kullanılabilen her yapıya uygundur. Estetik tasarımı sayesinde hem evler hem de işyerleri için uygundur. Holden merdivenin basamak aralıkları açık olduğu için mekâna ferahlık kazandıran bir görünümü vardır. Bu özelliği ile holden merdiven birçok yerde kullanılmak üzere tercih edilebilir. Krom dikme korkulukları sayesinde modern tarzı, kayın basamak ve küpeştesi ile klasik tarzı desteklediği için hem yeni yapılarda hem de eski yapılarda kolaylıkla kullanılabilir. Tasarımı, işçiliği ve kullanılan malzemesiyle kaliteli bir iç merdivene sahip olmak istiyorsanız holden merdiven veya diğer merdiven çeşitlerimiz hakkında bilgi almak ya da sipariş vermek için bize ulaşabilirsiniz.