Salondan Çıkışlı Merdiven

Salondan Çıkışlı Merdiven Özellikleri

  • İçi askıda Kısa Girişli L Döner Merdiven
  • Ölçüler        : h.300cm x g.350cm x d.160cm
  • KORKULUK : Krom Dikmelerle Taşıyıcılı
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi SAPELLİ
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Kartal
  • Ürün Kodu : E-06

Çok katlı yaşam alanlarında katlar arasında geçiş için kullanılan merdiven sistemleri çok çeşitli modellerle karşınızdan çıkar. Bu tür alanlarda özellikle salondan çıkışlı merdiven modelleri büyük ilgi görür. Siz de merdiven ihtiyacınızı karşılarken salondan çıkışlı olan modellere sahip olmak istiyorsanız çok çeşitli seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bu tür merdivenler salondan çıkışlı olduğu için modern ve şık olmalıdır. Özellikle salonun dekorasyonuyla uyum içerisinde olması da çok önemlidir. Salonunuzun yapısı ve büyüklüğü, mekânın dekoratif özellikleri ve yansıtmak istediğiniz stil model seçiminiz üzerinde etkili olur. Zengin seçenek yelpazesi sunan bu modellere ulaşmak için bizden destek alabilir, ihtiyaçlarınız ve tarzınız doğrultusunda tercihinizi yapabilirsiniz.

Şıklığı ve Konforu Bir Araya Getiren Salondan Çıkışlı Merdiven Modelleri

İç mekânlardaki merdiven ihtiyacının kusursuz şekilde karşılanmasına destek olan salondan çıkışlı merdiven modeller, etkileyici tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Şıklığı ve konforu bir araya getiren bu modeller, yılların deneyimine sahip uzman ekibimiz tarafından özenle tasarlanarak üretilir ve sıfır hatayla monte edilerek kullanımınıza sunulur. Ahşabın sağladığı doğal ve samimi görünüm mekânların da estetik görünmesine yardımcı olur. Çok çeşitli modeller içerisinde özellikle meşe, ireko ve sapelliden yapılan tasarımlar ilgi toplar. İçi askıda olan ve kısa girişiyle beğeni toplayan salondan çıkışlı merdiven modellerinde korkuluk kısımları ise krom dikmelerle taşıyıcılı özelliktedir. Renk bakımından da natürellik sunan bu döner merdivenler favoriler arasında yer alırken çok çeşitli farklı modeller de mevcuttur. Bünyemizde yer alan seçeneklere göz atarak siz de tarzınıza hitap eden seçeneklere anında ulaşabilirsiniz.

Memnuniyet Yaratan Salondan Çıkışlı Merdiven Fiyatları

Dubleks ya da tripleks gibi çok katlı binalarda yaygın olarak kullanılan salondan çıkışlı merdiven modelleri, sunduğu özelliklere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında yer alır. Bu tarz merdiven sistemlerinin fiyatları pek çok farklı unsura bağlı olarak farklılık gösterir. Bu nedenle öncelikle ihtiyaçlarınıza yanıt veren ve kullanacağınız alana uyum sağlayan modelleri belirlemeniz, ardından fiyat araştırması yaparak bütçenize hitap edeni tercih etmeniz doğru olur. Tercih sırasında alanında deneyimli ve uzman ekibimiz de size destek olur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek merak ettiğiniz detayları sorabilir, ardından beğendiğiniz modeller için fiyat teklifi talep edebilirsiniz.