Dönüşlü Küpeşte

dönüşlü küpeşte

Dönüşlü Küpeşte Özellikleri

  • Babasız dönüşlü korkuluk Küpeşte
  • Küpeşte      : Klasik model
  • Korkuluk     : Dikmeleri sık aralıklı
  • Ahşap          : Ireko ağacından
  • Boyası         : Naturel boyalı
  • Ürün Kodu : M-10

Küpeşte, korkulukların üst tarafına oturtulan bölümdür. Özelliklerde merdivenlerden iniş ve çıkışlarda tutunma desteği sağlar. Bu nedenle korkulukların küpeştesiz kullanımı düşünülemez. Özellikle de dönen merdivenlerde dönüşlü küpeşte kullanılması faydalıdır. Küpeştenin zengin seçenekleri mevcuttur. Bu yüzden merdivenin modeline göre her tarzda küpeşte yapılabilir. Dönüşlü küpeşte, ahşap merdiven çeşitlerine hoş bir hava katar ve zengin bir görünüm oluşturur. Ancak bu görünümü yakalamak için küpeşte tercihini merdiven modeline uygun şekilde belirlemek gerekir. Sanat Merdiven olarak sunduğumuz merdiven çeşitleri ile dönüşlü küpeşte modeli hakkında fikir ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Dönüşlü Küpeşte Özellikleri Nelerdir?

Merdivene ve dolayısıyla yapıya estetik bir atmosfer kazandıran babasız dönüşlü korkuluk küpeşte modelimiz farklı ağaçlardan üretilir. Klasik modeller arasında olan dönüşlü küpeşte natürel boyalıdır. Sağlamlığı ve güven veren yapısı sayesinde yoğun talep görür. Bakımı ve temizliği kolaydır. Küpeşte ustalarımız tarafından üretilen dönüşlü küpeşteyi uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dikmeleri sık aralıklı korkuluk modellerine çok yakışan dönüşlü küpeşte ile merdivenlerde güvenlik sağlayabilirsiniz. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak hizmet veren Sanat Merdiven’den kaliteli dönüşlü küpeşte satın almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merdiven ve küpeşte çözümlerimiz sayesinde yapılarınıza değer ve zengin bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Dönüşlü Küpeşte Kullanmanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Dönüşlü küpeşte kullanmak birçok avantajı beraberinde getirir. Öncelikle merdiven kullanmayı planlayan kişilere güven verir. Kaliteli malzemesi ve işçiliği sayesinde estetik bir görünüm oluşturulmasına yardımcı olur. Bu sayede de mekânın havası değişir. Sağlam yapılı ağaçlardan yapıldığı için uzun yıllar kullanılabilir ve ekstra küpeşte masrafı çıkmasını engeller. Dönüşlü küpeştenin bütün avantajlarından faydalanabilmek için her aşamada özenli bir çalışma yapılması önemlidir. Alanında uzman olmayan kişilerden veya işletmelerden verimli sonuçlar alınması mümkün değildir. Bu yüzden dönüşlü küpeştenin sağladığı avantajlardan faydalanmak için Sanat Merdiven olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Gerek dönüşlü küpeşte gerekse diğer merdiven ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizden hizmet alabilirsiniz. Profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak ya da hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.