Galeri Korkuluk

Galeri Korkuluk Özellikleri

  • Korkuluk    : Dikine ve Yatayına krom çubuklarla
  • Küpeşte      : Ceviz ağacından ve Klasik model
  • Boyası         : Ahşap boyası naturel
  • Ürün Kodu : P-09

Merdiven kullanılan bir alanda ya da yapıda merdiven kadar korkuluk tercihi de önemlidir. Korkulukların kullanılmasının temel amacı güvenlik tedbiri oluşturmaktır. Özellikle çok ziyaret edilen yapılarda, kalabalık grupların kullandığı binalarda, çalışanların yoğun olduğu işyerleri ve kurumlarda korkuluklar önemli rol oynar. Bu tarz binalarda sadece merdivenlerde değil, düşme riski oluşturabilecek birçok alanda korkuluk kullanılmalıdır. Galeri korkuluk, taşıdığı özellikler sayesinde birçok alanda kullanılmaya uygundur. Şık duruşu sayesinde binalarda estetik ve zengin bir görünüm oluşturulmasına yardımcı olur. Galeri korkuluk, kullanıldığı alanda modern görünümü destekler. Birçok binaya kolay bir şekilde uygulanabilen galeri korkuluktan satın almak istiyorsanız, telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Galeri Korkuluk Özellikleri

Şık ve estetik görünümü sayesinde yoğun olarak tercih edilen galeri korkuluk, krom çubuklar ve ahşap küpeşteden oluşur. Krom çubuklar galeri korkulukta hem yatay hem de dikey olarak kullanılır. Ahşaptan yapılan klasik modelli küpeştenin tamamladığı galeri korkuluk hemen hemen her binaya çok yakışır. Ayrıca sağlam yapısı sayesinde güvenli alan oluşturulmasına yardımcı olur. Ahşap küpeştede kullanılan natürel boya, doğal görünümü destekler. Krom ve ahşap materyallerinin bir arada kullanılmasından meydana gelen galeri korkuluk binalara kolay şekilde uygulanabilir. Projelendirme aşaması, uygulama aşamaları ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi almak veya Sanat Merdiven olarak sunduğumuz kaliteli hizmetlerden faydalanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Galeri Korkuluk Kullanılmasının Nedenleri Nelerdir?

Bir binanın merdivenlerinde ya da düşme riskinin oluşabileceği alanlarında galeri korkuluğun kullanılmasının temel nedeni, güvenlik sağlamaktır. Özellikle halka açık veya çok ziyaretçi alan binalarda her yaş grubundan insanın güvenliğini sağlamak çok önemlidir. Bu nedenle risk oluşturabilecek alanlarda güvenlik tedbirlerini maksimum seviyede tutmak gerekir. Krom çubukların yatay ve dikey olarak kullanılması düşme riskini minimum seviyeye indirir. Bu özellikte tasarlanan galeri korkuluk güvenlik tedbiri oluşturulması gereken tüm alanlar için idealdir. Sağlamlığı, kalitesi, estetik görünümü ve sağladığı avantajları ile ön plana çıkan galeri korkuluğu binalarınızda kullanarak hem modern bir görünüm yaratmak hem de tedbir oluşturmak istiyorsanız, iletişim numaramızdan bize hemen ulaşabilirsiniz.