Ferforjeli Merdiven

Ferforjeli Merdivenin Özellikleri

  • İki Katlı Klasik Merdiven Ahşap Merdiven, İçi Radiuslu ve merdiven girişi açılımlı, Üst kat giriş İki Taraflı Korkuluklu
  • KORKULUK : Ferforje
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi IREKO
  • BOYASI        : Renk Koyu Ceviz
  • Kemerburgaz – Süphi Çağlar Köşkü
  • Ürün Kodu : B-02

İç merdiven çeşitlerinden biri olan ferforjeli merdiven, adeta bir sanat eserini andıran niteliktedir. İnce işçiliği ve tasarımı herkes tarafından çok beğenilen ferforjeli merdiven şık ve asil görünüm yaratmak için idealdir. Kenarı düz ya da kavisli merdivenlere kolay bir uygulanabilir. Villa, yalı, köşk veya mimarisi uygun olan diğer mekânlarda kullanılabilir. İç merdivenlerde korkuluk görevini gören ferforje, yapıya ekstra bir zenginlik kazandırır. Bunun yanı sıra güvenlik duygusunu pekiştirir. İç merdivenlerin tasarım bakımından mekân ile uyumlu olması önemlidir. Bu yüzden genel dekorasyon planına göre merdiven tercihi yapmak gerekir. İç merdiven tercihinizi ferforjeli merdivenden yana yapmayı planlıyorsanız detaylı bilgi almak bize ulaşabilirsiniz.

Ferforjeli Merdiven Özellikleri Nelerdir?

Ferforjeli merdivenin en belirgin özelliği, mükemmel ince işçiliğidir. Dövme demirden yapılan ferforjeli merdiven çeşitleri yapıların atmosferini önemli ölçüde değiştirir. Sanat Merdiven olarak sunduğumuz ferforjeli merdiven çeşitlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan tasarımı belirleyebilirsiniz. Karar vermekte zorlanıyorsanız deneyimli ekibimiz ile tasarım konusunda önerilerde bulunarak da yardımcı olabiliriz. Ferforje korkuluk klasik ahşap merdivenlere ve içi radiuslu merdivenlere uygulanabilir. Fonksiyonel, yapısal ve sanatsal özellikleri ile ön plana çıkan ferforjeli merdivenlerin kullanımı son derece rahattır. Ferforjeli merdivenlerin ahşabı iroko, sapelli, meşe ve kayın ağaçlarıdır. Sağlamlığı ile popüler olan bu ağaçlardan yapılan merdivenler uzun yıllar kullanılmaya uygundur. İç mekânlarınıza sanatı taşımak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve projelendirme aşamasından uygulama aşamasına kadar büyük bir titizlikle verdiğimiz tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Ferforjeli Merdivenin Tercih Edilme Nedenleri Nelerdir?

İçyapılarda kullanılması planlanan merdiven çeşitlerinde öncelikle; merdivenin hammaddesine, ölçü bakımından mekân ile uyumuna ve estetik duruşuna dikkat etmek gerekir. Ferforjeli merdiven kendine has asil bir duruşa ve göz alıcı işçiliğe sahiptir. Bu nedenle yoğun olarak tercih edilir. Sanat Merdiven olarak sunduğumuz ferforjeli merdiven, bir iç merdivenden beklenen bütün özelliklere sahiptir. Kaliteli malzemelerden ürettiğimiz ve montajını özenle yaptığımız ferforjeli merdiven çeşitleri ile siz de yapılarınıza değer katabilirsiniz. Her mekâna uygun merdiven çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak veya ferforjeli merdiven satın almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.