Klasik Model

klasik model merdiven

Klasik Model Özellikleri

  • U Model Merdiven tamamı ahşap imalatı yanak taşıyıcılı
  • KORKULUK : Klasik Küpeşte ve Paslanmaz Korkuluklu
  • AHŞAP : Ağaç çeşidi SAPELLİ
  • BOYASI : Renk boyası natürel
  • Fuar Katılımlarımız için Teşhir
  • Ürün Kodu : B-19

Zamana meydan okuyan klasik model merdivenler, modası hiç geçmeyen dekorasyon tarzını yansıtır. Farklı mimari alanlara uyum sağlayan klasik modeller, ahşap zarafetini yansıtan estetik değeri bulunduğu ortama katar. Yanak taşıyıcılı model tasarım klasik tarzın asil duruşunu yansıtırken, işlevsel kullanımla konfor sağlar. En çok tercih edilen merdiven modelleri arasında öne çıkan klasik model her türlü atmosferde şık görünümle fark yaratır. İşyerlerinde ve konutlarda sıklıkla tercih edilen klasik modellerde farklı tarz seçenekleri vardır. Zengin klasik tarzın en güzel örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modelin mimari yapınıza uyum sağlaması için gereken tasarım planlarını yapıyoruz. Uygun fiyat avantajlarıyla klasik model merdiven modellerini değerlendirebilirsiniz.

Şık Dekorasyon Tarzını Yansıtan Klasik Model

Mimari yapılarda merdiven dekorasyonuna estetik şıklık katan klasik model, zengin stil farkıyla öne çıkar. Sade ve zarif dekorasyon tarzıyla uyum sağlayan klasik modellerde ahşabın estetik şıklığı ön plandadır. Zarif klasik model her türlü alanda alana estetik boyut kazandırır. Dar ya da geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Şık dekorasyon tarzını konutlarda ve işyerlerinde klasik model merdivenlerle sağlamak mümkündür. Klasik modelde farklı stil seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mimari alana uygun farklı tasarımları bizden talep edebilirsiniz. Sanatsal tasarım farkı ve kalite standartlarıyla fark yaratan merdiven tasarımlarını yaparken avantajlı fiyat olanakları sunuyoruz. Şık dekorasyon ve yüksek kaliteli kullanım sunan klasik model merdiven seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Klasik Model Merdiven Tasarımlarında Uygun Fiyatlar

Uzun vadede avantaj sağlayan klasik model tasarımlarda uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dayanıklı, şık ve kullanışlı klasik model merdiven tasarımlarında en iyi fiyat tekliflerini bizden alırsınız Klasik model merdiven tasarımlarında yüksek kaliteli hizmet farkını bizimle yaşarken, avantajlı fiyatlarla memnun kalırsınız. Mimari yapınıza göre özel tasarım yaptırabilir, klasik şıklığı farklı modellerle yaşarsınız. Alana ve yapıya uygun şık dekorasyon tarzını yansıtan klasik model merdiven fikirleri için özel tasarım modellerimize göz atabilirsiniz. Beğendiğiniz modellerden seçim yapabilir ya da aklınızda olan tasarımları bizimle paylaşabilirsiniz. Klasik model şıklığını uygun fiyatlara yaşamak için uzman ekibimizle iletişime geçerek en iyi fiyat teklifini alarak, bu şıklığı yaşam alanlarınıza taşırsınız.