Stand

Stand Modelleri

Firmaların reklam ve tanıtımlarını her alanda en etkileyici şekilde yapabilmelerini sağlayan özel tasarım tanıtım standı modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Tanıtım stantları, ürün ve hizmetlerin istenilen alanlarda sergilenmesini sağlayan reklam araçlarıdır. Açık havada, iç mekânlarda, fuarlarda, avmlerde firmaların potansiyel müşterilerinin dikkatini çekmesini sağlayan stand modellerimizi sitemizden inceleyerek çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Stand modellerimiz arasında yer alan ahşap ve cam stand modelleri günümüzde en çok tercih edilen tanıtım stantları olarak firmaların tercihine sunulmaktadır. Düz, oval ya da yuvarlak tanıtım standı modellerimizden firma tanıtım standartlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Tanıtım stantlarımız kolay kurulum ve kolay kullanım özellikleri ile ideal reklam araçlarıdır. Tanıtım standı dışındaki stantlarımız mağaza içinde ürün sergilemek için kullanabileceğiniz stand modellerini sunuyor. Ayrıca mağaza içinde çalışma standı gibi mağaza tasarımını destekleyen ve işleri kolaylaştıran modellerimiz de var. Ürün sergilemede kullanabileceğiniz stantlarda farklı tasarımları değerlendirebilirsiniz.

Stand modellerimiz arasında her türlü ürün sunumu, mağaza tasarımı ve reklam standı çeşitleri bulunuyor. Stand modellerimizde popüler seçenekler;

  • Mobilya Stantlar
  • Ahşap Köşe Stand
  • Çalışma Masası Standı
  • Karşılama Bankosu
  • Kurumsal Firma Fuar Standı
  • Mobilya Karşılama Bankosu
  • Tanıtım Broşür Standı
  • Camlı Ürün Standı
  • Ürün Sergileme Standı

Stand modellerinde farklı ihtiyaçlara hitap eden birçok farklı tasarımımız var. Kurumsal firmalar için özel fiyatlar ve özel seçenekler sunuyoruz. Stant fiyatları; stand ölçüleri, stand şekli, görselin nasıl olacağı gibi faktörlere göre değişir.

Firma olarak hangi alanlarda tanıtım yapacağınızı belirleyerek buna uygun ölçü ve görsel tasarımlara sahip tanıtım standı modelini seçebilirsiniz. Sitemizde hem uygun fiyatları hem de en kaliteli tanıtım standı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Seri olarak üretimini yaptığımız stand modellerinde oldukça fazla seçenek sunuyoruz. Mağaza içinde ya da dış mekânlarda kullanabileceğiniz birçok model var. Ahşap ya da cam tasarımları tercih edebilirsiniz.

Tanıtım Standı Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Firma olarak farklı alanlarda reklam ve tanıtımınızı yapmanız için tasarlanmış tanıtım standı modellerimiz arasından seçim yaparken canlı destek hattımıza danışabilirsiniz. Firmanızın hangi kitleye hitap ettiği, standı kullanacağınız alanın nasıl olduğu, görsel olarak en etkileyici tasarımın hangisi olduğu gibi etkenlere dikkat ederek seçim yapabilirsiniz.

Tanırım standı ölçüleri de seçiminizi etkiyecek bir diğer faktördür. Tanıtım standı modellerimiz arasından istediğiniz ölçülerde stand modelini seçebilirsiniz. Ürün tanıtımlarınız için farklı ölçülerde tanıtım standı kullanabilirsiniz.

Tanıtım standı seçeneklerimiz avantajlı fiyatlarıyla hem kalite hem de uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz seçenekler sunar. Stand seçerken uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz. Hangi amaçla standı kullanacağınızı belirterek en uygun modelleri değerlendirebilirsiniz.

Tanıtım Standı Satın Almak Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Her firmanın her alanda kolayca kullanabildiği tanıtım standına sahip olması gerekir. Firmanın verdiği hizmetleri potansiyel müşterilere en kolay şekilde tanıtabileceği alanlarda( fuarlar, seminerler, konferanslar, sokak, avmler vb. ) tanıtım standı pratik çözümler sunar.

Firmalar satın aldıkları tanıtım stantlarını uzun zaman boyunca istedikleri her alanda kullanabilirler. İç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilen tanıtım stantları modern tasarımları ile reklam için en ideal araçlardır.

Sitemizde stand fiyatları özel indirimli seçeneklerle sunulmaktadır. En modern tasarımlı stantları en uygun fiyatlara sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Firmaların mutlaka tanıtım standı olmalıdır. Müşterilere istedikleri mesajı vermeleri için özel standartlar seçebilirler. Stand tanıtımları oldukça etkili olmaktadır. En iyi reklamı yapabileceğiniz kullanışlı tanıtım stantlarını firmamızın seçenekleri arasında bulabilirsiniz. Firmamız tüm stand modellerinde çok özel tasarım modelleri sunmaktadır. Gerektiğinde ferforje korkuluk gibi farklı dokular ile standlarınızın tasarımında fark yaratıcı detaylar da katıyoruz.

En Uygun Stand Fiyatları Hangi Stand Modellerinde Bulunur?

Firmamızda her çeşit stand modelini uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Düz, oval ya da yuvarlak gibi farklı tasarımlardaki stand fiyatları birbirinden farklı olmaktadır. Düz stantlar diğer modellere göre daha uygun fiyatlıdır. Stand ölçüleri de fiyatları etkilemektedir.

Sanat Merdiven olarak web sayfamızdaki stand modellerini inceleyerek en uygun fiyatlı stand modelini seçebilirsiniz. Stand seçimi yaparken firmanızın hizmet verdiği sektörü ve reklam ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak daha doğru seçim yapabilirsiniz. Sitemizin canlı destek hattı ile iletişime geçerek stand modelleri ve size en uygun olanın hangisi olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kullanım alanına göre stant seçimi firmadan firmaya değişebileceğinden size en uygun stant modelini sitemizden yardım alarak seçebilirsiniz.