Ceviz Merdiven

Ceviz Merdivenin Özellikleri

  • İki katlı U Döner Merdiven Basamak araları kapalı, iç kovası köşeli dönüşlü
  • Ölçüler        : h.320cm x g.300cm x d.300 cm
  • KORKULUK : Bastonları Ferforje motifli
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi CEVİZ
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Kemerburgaz Ormankent – Villa
  • Ürün Kodu : D-04

Kaliteli ahşap malzeme olarak ceviz ağacı, merdiven tasarımlarımızda şık ve kullanışlı yapısıyla öne çıkar. Asaletin ve zarafetin simgesi ceviz ağacı ahşap merdiven tasarımlarımız arasında popüler seçenekler arasında yer alır. Ceviz merdiven seçenekleri hem estetik ve sanatsal duruşuyla hem de sağlam ve kaliteli yapısıyla bulunduğu alana değer katar. Ceviz merdiven tasarımlarımızda farklı mimari biçimlere uyum sağlayacak model seçenekleri bulunur. Uzun yıllar dayanıklı ve ilk günkü gibi estetik duran ceviz merdivenlerde tarz olarak farklı dekorasyon tarzları tercih edilebilir. Dayanıklı mobilyaların hammaddesi olarak dikkat çeken ceviz ağacı sağlam ve esnek yapısıyla merdiven tasarımlarımızda sıklıkla kullanılır. Ceviz merdiven model seçeneklerini sitemizden inceleyebilir sanatsal tasarım farkını görebilirsiniz.

Ceviz Merdiven Modellerinde Sağlam ve Şık Tasarımlar

Özel tasarım ceviz merdiven modellerimiz sağlam ve şık yapılarıyla öne çıkan tasarımlardır. Villa, dubleks veya iş yeri gibi birçok farklı alanda ceviz işçiliği ile ortaya koyduğumuz şık modeller bulunur. Bulunduğu ortama asil bir hava katan ceviz merdivenlerde merdiven tarzı yapıya ve isteğe göre tercih edilebilir. Merdiven şekli, korkuluk ve küpeşte tasarımları birbirinden şık seçenekler sunar. Ceviz çok sağlam bir malzeme olduğundan merdiven tasarımlarında sık kullanılır. Ceviz merdiven modellerimiz arasında U döner merdiven gibi alternatif merdiven seçenekleri değerlendirilebilir. Merdiven şeklini ve diğer detayları tasarlarken yüksek kalite standartları ön planda tutuyoruz. İstediğiniz tarzda ceviz merdiven tasarımı yaptırmak için en iyi fiyat teklifini Sanat Merdiven olarak bizden alabilirsiniz.

Ceviz Merdiven Fiyatlarında Avantajlı Seçenekler

Sağlam ve esnek bir yapıya sahip olan ceviz merdivenlerde fiyat olarak da yüz güldüren seçenekler sunuyoruz. En yüksek kalitede tasarımları en iyi fiyat avantajlarıyla sitemizden inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki tasarım için en iyi fiyat teklifini uzman ekibimizle iletişime geçerek kolaylıkla alabilirsiniz. Ne istediğinizi bize bildirerek en uygun fiyatla nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Sanatsal tasarım farkını, sağlam ve kaliteli ceviz merdiven yapısıyla buluşturan işlerimize de göz atabilirsiniz. Ceviz merdiven fiyatlarında avantajlı olanaklardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlam ve şık tasarımlar arasından seçim yapabilir ya da özgün tasarım talebinde bulunabilirsiniz.