Dar Merdiven

dar merdiven

Dar Merdiven Özellikleri

  • Metal Tek Parça Yekpare Omurgalı Merdiven
  • KORKULUK : Merdiven Korkuluksuz olarak yapıldı
  • AHŞAP         : Basamak Ağaç çeşidi KAYIN
  • BOYASI        : Natürel
  • Suadiye
  • Ürün Kodu : H-05

Merdiven, dubleks veya triplex yapıların olmazsa olmazıdır. Katları birbirine bağlayan merdivenlerin, iniş ve çıkışları kolaylaştıran özellikte olması önemlidir. Dar merdiven modeli ile geniş merdiven alanına sahip olmayan ev ve işyerlerine ideal çözüm sunuyoruz. Küçük ölçülerle büyük avantaj sunan dar merdiven, korkuluksuz tasarıma sahiptir. Tek parça metal omurgalı olarak tasarladığımız dar merdivenin ahşap basamakları kayın ağacındandır. Naturel boyası ile ev ve işyerlerine kolay bir şekilde uyum sağlayan dar merdiveni alandan tasarruf etmek için tercih edebilirsiniz. Dar merdiven ile ilgili detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dar Merdivenin Avantajları

Dar merdivenin bir yapıya sağladığı en büyük avantajlardan biri hiç şüphesiz dar alanın verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Küçük bir alan kapladığı için evlerde veya işyerlerinde daha ferah bir görünüm yaratmaya yardımcı olur. Metal ve ahşabın bir arada kullanılmasından dolayı dar merdiven hem modern hem de klasik mimariye uyum sağlar. Minimal tarza uygun ve sıcak atmosferli mekânlar oluşturmak için idealdir. Tek parçadan oluşan metal omurgası sayesinde uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Kayın ağacından yapılan basamakları sağlam ve uzun ömürlüdür. Gözeneksiz yapısı sayesinde kayın basamaklar basınca dayanıklıdır. Kokusuz ve güçlü yüzeye sahip olduğu için kayın basamakların temizliği çok kolaydır. Kullanışlı ve şık bir görünüm sunan dar merdiveni sitemizden hemen satın almak için bizi arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

Dar Merdivende Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dar merdiven korkuluksuz ve rıhtsız bir tasarıma sahip olduğu için iniş çıkışlarda dikkatli olmak faydalıdır. Yetişkinlerin rahatlıkla kullanabileceği dar merdivenlerde özellikle küçük yaştaki çocukların yalnız bırakılmaması tavsiye edilir. Korkuluksuz tasarıma sahip olan her merdiven çeşidi küçük yaştaki çocuklar için risk oluşturur. Riskleri minimum seviye indirmek veya ortadan kaldırmak için dar merdivenden inip çıkan çocukların yetişkin gözetiminde veya kontrolünde olması faydalı olur. Dar alanlarda ergonomik tasarımı ve güçlü materyalleri ile merdiven çözümleri sunan dar merdiveni siz de yaşam alanlarınızda kullanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek dar merdiven satın alabilirsiniz.