Dekorasyon Merdiven

dekorasyon uyumlu beyaz merdiven

Dekorasyon Merdiven Özellikleri

  • İki katlı villa Merdiven Modeli, Meşe Üzeri beyaz boyama
  • Ölçüler        : h.300cm x g.350cm x d.150cm
  • KORKULUK : Klasik işçilikli Ferforjeli
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi MEŞE
  • BOYASI        : Merdiven komple Beyaz boyama
  • Bebek – Eskidiji
  • Ürün Kodu : C-04

Son yıllarda yoğun olarak tercih edilen müstakil ve kat içi dubleks dairelerde iç merdivenler en dikkat çeken alandır. İki kat arasında içerden bağlantı sağlayan merdivenlerin estetik görünüme sahip olması hem mekana huzur katar hem de yapının değerini artırır. Dekorasyon merdiven tasarımımız ile yaşam alanları yuva sıcaklığına kavuşur. İşyerlerine uygulanan dekorasyon merdiven, çalışanlara ve ziyaretçilere ev ortamını anımsatır. “Evde” gibi hissetmek aidiyet duygusunu pekiştirir ve dolayısıyla motivasyon artar. Yapıların atmosferini değiştiren, maddi manevi değer katan dekorasyon merdiven hakkında detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numarasından bize ulaşabilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dekorasyon Merdiven ile dekorasyonunu tamamlayın

Evlerin ve işyerlerinin dekorasyonunu tamamlamaya yardımcı olan dekorasyon merdivenin hammaddesi meşe ağacıdır. Meşe ahşabı sert ve sık dokuya sahiptir. Bu sayede sağlam ve uzun ömürlü olur. İşlenmesi zahmetli olan meşe ağacından yapılan dekorasyon merdiven nemli ortamlara dayanıklıdır. Komple beyaz boyası sayesinde mekanlar ferah bir görünüme kavuşur. Dekorasyon merdivenin korkuluğu ise klasik işçilikli ferforjedir. Estetik görünüme sahip olan korkuluk, merdivene ve mekâna sanatsal bir hava katar. Özellikle villa tarzı yapılara çok yakışan dekorasyon merdiven; h.300cm x g.350cm x d.150cm ölçülerine sahiptir. Yaşam alanlarına yeni bir atmosfer kazandırmak ve değer katmak için Sanat Merdiven ayrıcalığı ile dekor merdiven sahibi olabilirsiniz. Detaylar ve satın alma işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dekorasyon Merdivenin Sağladığı Avantajlar

Yapılarda dekorasyon merdiven kullanmak birçok avantajı beraberinde getirir. Sağlam hammaddesi sayesinde uzun yıllar kullanılmaya uygundur. Beyaz renginden dolayı zemin, duvarlar ve eşyalarla kolay şekilde bütünlük oluşturur. Estetik korkuluğu ile mimariye sanatsal dokunuşlar kazandırır. Temizliği son derece kolaydır. Görünümü ve rengiyle ferah mekanlar oluşturulmasına yardımcı olur. Her yaş grubundan bireyler güvenle kullanabilir. Ergonomik tasarımı sayesinde katlar arası iniş ve çıkışlar oldukça rahattır. Her bakımdan hayatı kolaylaştıran, şık tasarımlı ve uzun ömürlü dekorasyon merdiven siparişi vermek ve diğer merdiven modellerimiz hakkında bilgi almak için telefon veya e-posta ile bize ulaşabilir, Sanat Merdiven ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.