Ferforje Korkuluklu Merdiven

ferforje korkuluklu merdiven

Ferforje Korkuluklu Merdiven Özellikleri

  • Merdiven İçi ve Duvar Tarafı Yuvarlak Olan Kat Dönüşleri Kesintisiz
  • KORKULUK : Klasik işçilikli Ferforje
  • AHŞAP         : Küpeşte ve Basamak Ağaç çeşidi MEŞE
  • BOYASI        : Küpeşte Renk Beyazlatılmış boya
  • Silivri – Villa
  • Ürün Kodu : G-20

Ferforje korkuluk, günümüzde en çok tercih edilen korkuluk modellerinden bir tanesidir. Çünkü kullanıldığı her ortama estetik bir görünüm katar. Ayrıca iç mekan merdivenlerinde de kolay bir şekilde uygulanabilir. Ev ya da işyerleriniz için merdiven ihtiyacınız varsa, ferforje korkuluklu merdiven modelimizi inceleyebilirsiniz. Tasarımı, işçiliği ve uygulaması ile mekanlara farklı bir atmosfer kazandıran ferforje korkuluklu merdiven sizin aradığınız merdiven modeli olabilir. Ferforje korkulukların oluşturduğu eşsiz tarzı ve havayı yaşam alanlarınıza dahil ederek fark yaratmak için hemen iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmetlerimiz ile merdiven ya da korkuluk ihtiyaçlarınız için her zaman çözüm üreterek destek verebiliriz.

Ferforje Korkuluklu Merdiven Özellikleri Nelerdir?

Çok beğenilen ve yoğun olarak tercih edilen ferforje korkuluklu merdiven, duvar tarafı ve merdiven içi yuvarlak olan alanlarda kolay bir şekilde uygulanabilir. Kat dönüşleri kesintisizdir. Klasik işçilikli ferforje korkuluklu merdivenin küpeştesi ve merdiven basamakları meşe, kayın gibi ağaçlarındandır. Estetik görünümüyle dikkat çektiği kadar sağlamlığıyla da ön plana çıkar. Meşe ve kayın ağacının kerestesi uzun yıllar kullanılmaya elverişli yapıdadır. Bu yüzden sık sık merdiven ve küpeşte masrafı çıkmaz. Ferforje korkuluklu merdiven, villa gibi yapılar için son derece idealdir. Bu yüzden alternatif merdiven modellerine bakarak zaman kaybetmek yerine ferforje korkuluklu merdiven modelini değerlendirebilirsiniz. İç merdiven ya da ferforje korkuluklu merdiven ihtiyacınız varsa en ideal çözümü üretmek ve hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ferforje Korkuluklu Merdiven Nerelerde Kullanılabilir?

Sanat Merdiven olarak sunduğumuz ferforje korkuluklu merdiven modelimizi iç merdiven ihtiyacı duyulan her yapıda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle merdiven içi ve duvar tarafı yuvarlak olan alanlar için idealdir. Uzun seneler boyu güvenli kullanım imkanı sağlayan ferforje korkuluklu merdiven villa, dublex ya da triplex yapılara çok yakışır. Uyumlu yapısı ve şık duruşu sayesinde zengin görünümlü, benzersiz bir atmosfer oluşturmaya yardımcı olan ferforje korkuluklu merdiven modelimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Ustalardan oluşan ekibimiz ile sunduğumuz hizmetlerden ve kaliteli merdiven çözümlerimizden faydalanarak profesyonel merdiven hizmetini deneyimleyebilirsiniz.