Ferforje Küpeşte

Ferforje Küpeşte Özellikleri

  • Merdiven Kaplaması Beyaz Rıht ve Beyaz Süpürgelikli
  • KORKULUK : Ferforje Hazır Motifli
  • AHŞAP         : Basamaklar ve Küpeşte IREKO
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Çekmeköy – Villa
  • Ürün Kodu : F-11

İç merdivenleri daha estetik bir görünüme kavuşturan unsurlardan bir tanesi hiç şüphesiz ferforje küpeştedir. Modern ve doğal görünümü bir arada sunan ferforje küpeşte, villa ve benzer mimariye sahip yapılara çok yakışır. Estetik görünümün yanı sıra ferforje küpeşte güvenlik tedbiri oluşturmak için de idealdir. İç merdivenler güvenlik bakımından risk oluşturan alanlardır. Bu riskli alanları güvenli hale getirmek ve doğabilecek riskleri minimum seviyeye indirmek önemlidir. Güvenlik önlemleri alırken bunu bütünlüğü bozmadan yapabilmek ustalık gerektirir. Sanat Merdiven olarak sunduğumuz tüm ürünlerde ince işçilik örneklerine rastlayabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerden faydalanmak ve evinize ferforje küpeşte ile yepyeni bir tarz kazandırmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Ferforje Küpeşte Özellikleri Nelerdir?

Evinizin havasını değiştirme olanağı sağlayan ferforje küpeşte modelimizin basamakları ve küpeştesi iroko, sapelli ve meşe ağaçlarındandır. Hazır motifli ferforje korkuluk şık bir görünüm sergiler. Küpeştesi ve basamakları naturel renkli olan ferforje küpeştenin süpürgeliği ve rıht bölümleri beyaz renklidir. İki rengin mükemmel uyumu evin genel dekorasyonuna olumlu şekilde yansır. İdeal rıht yüksekliği sayesinde merdivenden iniş ve çıkış son derece kolaydır. Kullanımı, temizliği ve bakımı ile ön plana çıkan ferforje küpeşte modelini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Üstün özelliklere sahip olan ferforje küpeşte hakkında detaylı bilgi alarak hemen satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ferforje Küpeşte Nerelerde Kullanılabilir?

Ferforje küpeşte bir bütün olarak şık bir duruş sergiler. Bu yüzden villa ya da iç merdiven kullanımı gerektiren yapılarda kullanılabilir. Ferforje küpeştenin basamakları ve küpeştesi iroko, sapelli ve meşe ağaçlarından olduğu için suya ve neme karşı dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde bodrum katlarına inen veya çatı katlarına çıkan alanlarda bile güvenle kullanılabilir. Sağlamlığı ve estetik görümüyle tercih edilen modeller arasında yer alan ferforje küpeşteyi siz de yaşam alanlarınıza dâhil edebilirsiniz. Yapılara değer katan malzemeleri ve tasarımıyla göz dolduran ferforje küpeşte Sanat Merdiven kalitesiyle üretilir ve montajı yapılır. Her aşamasında titizlikle çalıştığımız ferforje küpeşte siparişi vermek için bize ulaşabilirsiniz.