Geniş Merdiven

Geniş Merdiven Özellikleri

  • Merdiven arası genişliği açık, İçi Köşeli Döner Merdiven basamak arası Kapalı ve Açık görünümü
  • Ölçüler        : h.310cm x g.320cm x d.130cm
  • KORKULUK : Ahşap Torna
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi KAYIN
  • BOYASI        : Renk Açık Ceviz
  • Çatalca – Villa
  • Ürün Kodu : D-24

Geniş merdiven, iç mekânlarda kullanımı en rahat olan merdiven çeşitlerinden biridir. Evlerde ya da işyerlerinde bulunan iç merdivenin rahat kullanılması güven oluşturur. Bu nedenle alan bakımından müsait olan mekânlara geniş merdiven çeşitleri tavsiye edilir. Geniş dönüş açısına sahip olan geniş merdivenden iniş ve çıkışlar kolay olur. Bu özelliğinden dolayı iç merdiven ihtiyaçlarınız için geniş merdiveni alternatifleriniz arasına alabilirsiniz. Geniş merdiven veya diğer merdiven çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya profesyonel hizmet almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Geniş Merdiven Özellikleri

Kullanım kolaylığı bakımından en fazla tercih edilen merdiven çeşitleri arasında yer alan geniş merdiven, g.320cm x d.150cm ölçülerine sahiptir. Tek taraflı korkuluğu ahşap tornadır. Geniş merdivenin hammaddesi kayın ağacıdır. Kayın ahşabının yoğunluğu yüksektir. Bu yüzden geniş merdiven sağlam ve dayanıklıdır. Pürüzsüz ve güçlü yüzeyi sayesinde geniş merdiven rahatlıkla uzun yıllar kullanılabilir. Temizliği ve bakımı son derece kolay şekilde yapılabilir. Geniş merdivenin ahşap torna korkuluğu estetik görünüme sahiptir. Açık ceviz rengi boyası mekânın ferah görünmesine yardımcı olur. Ayrıca doğal görünümü sayesinde iç dekorasyona kolay bir şekilde uyum sağlar. Villa ve dubleks tarzı evler için ideal olan geniş merdiven çeşitlerinden satın almak ve kaliteli hizmeti deneyimlemek için bizi arayabilir, merdiven ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Sıklıkla Tercih Edilen Geniş Merdiven Çeşitleri

İç merdiven kullanılması gereken yapılar için ideal çözümler sunan Sanat Merdiven olarak sunduğumuz geniş merdivenin 2 çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi basamak arası açık geniş merdiven, diğeri basamak arası kapalı geniş merdivendir. İdeal rıht yüksekliğine sahip basamak arası açık geniş merdivende basamakların arası açık şekilde tasarlanmıştır. Geniş merdivenin bu çeşidi dinamik bir görünüme sahiptir. Basamak arası kapalı geniş merdivenin görünüşü ise daha gelenekseldir. İçi köşeli dönen merdiven çeşitlerini seviyor ve yaşam alanlarınızda kullanmak istiyorsanız geniş merdiven çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sanat Merdiven olarak projelendirme aşamasından başlayarak, uygulama aşamasına kadar olan tüm süreçlerde profesyonel hizmet veriyoruz. Profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak ve merdiven ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak için bizi arayabilirsiniz.