İki Renkli Korkuluk

İki Renkli Korkuluk Özellikleri

  • Beyaz Korkuluklu ve Beyaz Süpürgelikli Meşe Merdiven Kaplaması
  • KORKULUK : Klasik Küpeşteli ve Korkuluklu
  • AHŞAP         : Ağaç Çeşidi MEŞE
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Florya – Dubleks
  • Ürün Kodu : F-07

Korkuluklar, iç merdivenlerin olmazsa olmazıdır. Merdivenlerde hem güvenlik önlemi sağlamak hem de merdivenlere estetik bir görünüm kazandırmak için korkuluk kullanmak önemlidir. Korkuluk tercihi, merdivenin görünümünü ayrıca genel dekorasyonu önemli ölçüde etkiler. Dekorasyonda natürel tarzı seviyor fakat dingin bir görünüm yaratmak istiyorsanız iki renkli korkuluk modelini tercih edebilirsiniz. Birbiri ile uyumlu iki rengin bir arada kullanılması yaşam alanlarına hareket kazandırır. Doğallıktan uzaklaşmadan dingin ve huzur veren bir atmosfer yaratmak için Sanat Merdiven olarak sunduğumuz iki renkli korkuluk modelini satın alabilirsiniz. İki renkli korkuluk ve projelendirme süreci hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İki Renkli Korkuluk Özellikleri Nelerdir?

Dubleks, triplex ve yalı gibi yapılarda kullanılabilen iki renkli korkuluk natürel ve beyaz renkten oluşur. Klasik küpeştesi natürel, korkuluğu ve süpürgeliği beyaz renklidir. Beyaz ve natürel rengin mükemmel uyumu ferah bir atmosfer oluşturulmasını destekler. İki renkli korkuluğun hammaddesi ahşap tır. Doğal görünümü desteklediği için iki renkli korkuluğun kullanıldığı alanların dekorasyonu kolay yapılır. Sağlamlığı ve şık görünümü ile ön plana çıkar. Uzun yıllar direncini koruyabilen iki renkli korkuluk ile siz de yaşam alanlarınıza yepyeni bir dokunuş yapabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile verdiğimiz kaliteli hizmetlerden faydalanmak aynı zamanda korkuluk ihtiyacınıza ideal çözüm getirmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İki Renkli Korkuluk Neden Tercih Edilir?

İç merdiven kullanılması gereken yapılarda bütünlük oluşturmak çoğu zaman zordur. Mimarinin genel yapısı, binanın demirbaşları ve kullanılması planlanan eşyalar ile dekorasyon ürünlerini belirli bir harmonide sergilemek için her detaya dikkat etmek gerekir. Merdiven için ayrılan alanlar genellikle binanın en gölgede kalan kısımlarıdır. Bu alanları aydınlık ve ferah bir atmosfere kavuşturmak için iki renkli korkuluk idealdir. Natural rengi dengeleyen beyaz korkuluklar ve beyaz renkli süpürgelikler özellikle aydınlık olmayan merdiven alanlarını daha aydınlık bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olur. İki renkli korkuluğun yoğun olarak tercih edilmesinin bir diğer nedeni de uzun yıllar kullanıma uygun olmasıdır. Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz merdiven veya korkuluk ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.