İki Renkli Merdiven

İki Renkli Merdiven Özellikleri

  • Sahanlıklı ve Düz Modelde Kat Araları Babasız ve Kesintisiz Dönüşlü
  • KORKULUK : Bastonları ve Rıhtları Beyaz Boyama
  • AHŞAP         : Ağaç Çeşidi SAPELLİ
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Başakşehir – Villa
  • Ürün Kodu : F-01

İç merdiven tercihleri yapıların genel mimarisine önemli ölçüde katkı sağlar. Bu yüzden merdiven tercihi yaparken tüm detaylara ve alternatiflere özen göstermek gerekir. Sanat Merdiven olarak sunduğumuz iki renkli merdiven, villa, dubleks tarzında inşa edilen yapıların mimarisine kolay şekilde uyum sağlayacak özelliklere sahiptir. Yaşam alanlarına daha ferah ve daha enerjik bir atmosfer kazandırmak için iki renkli merdiven modelimizi inceleyebilirsiniz. İki renkli merdiven, modern ve geleneksel dekorasyona uyum sağlayan nadir merdiven çeşitlerinden bir tanesidir. Siz de iki renkli merdiven ile evinize değer katmak isterseniz, bizimle iletişime geçerek merdiven satın alabilir ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İki Renkli Merdiven Özellikleri Nelerdir?

Uyumlu ve mekâna ferahlık katan renkleriyle popüler olan iki renkli merdiven, kesintisiz dönüşlüdür. Düz modelinde kat araları babasızdır. Şık bir görünüme sahip olan iki renkli merdivenin korkuluk bastonları ve rıhtları beyaz boyalıdır. Basamak ve küpeştesi natürel boyalı olan iki renkli merdivenin hammaddesi sapelli, meşe türlerindeki ağaçlardır. Sapelli, meşe ağaçları sıkı yapılıdır. Bu yüzden kolay bir şekilde boyanır ve son derece dayanıklıdır. Böceklere karşı da dirençli bir yapıya sahip olduğu için güvenli ve hijyenik kullanım olanağı sunar. Bakım, kullanım ve temizlik özellikleri ile göz dolduran iki renkli merdiveni uzun seneler kullanabilmek için hemen bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

İki Renkli Merdivenin Avantajları Nelerdir?

İki renkli merdiven, tek renkli merdivenlere göre daha avantajlıdır. Çünkü iki renkli merdivende kullanılan beyaz renk, ortamın daha aydınlık görünmesine yardımcı olur. Yaşam alanlarında genel atmosferin aydınlık olması, mekânın enerjisini önemli ölçüde etkiler. Özellikle aydınlık alan yaratmak gerekiyorsa iki renkli merdiven tercih edilebilir. Bunun yanı sıra Sanat Merdiven olarak sunduğumuz merdiven çeşitlerini kaliteli malzemelerden ve profesyonel işçilikle üretiyoruz. Bu durum satın alınan merdivenin uzun seneler kullanılmasında son derece etkilidir. Bu yönüyle bütçe tasarrufuna da katkıda bulunan iki renkli merdiveni hemen satın almak için bizi arayabilirsiniz.