Ireko Merdiven

Ireko Merdiven Özellikleri

  • Giriş Salyangoz Küpeşteli Çift Taraflı korkuluklu
  • KORKULUK : Klasik Küpeşteli ve Korkuluklu
  • AHŞAP         : Ağaç Çeşidi IREKO
  • BOYASI        : Renk Açık Ceviz
  • Çekmeköy – Villa
  • Ürün Kodu : F-14

Villa tarzı yapı ve yaşam alanlarında iç merdiven tercihlerine özen göstermek çok önemlidir. Çünkü bu yapılar özel bir mimariye sahiptir. Yapının mimarisine aykırı şekilde yapılan iç dekorasyon ve uygulamalar çoğu zaman hayal kırıklığına yol açar. Sanat Merdiven olarak ürettiğimiz merdiven, korkuluk ve küpeşte çözümleri sayesinde yaşam alanlarınızda uyumlu bir bütünlük yakalanmasına yardımcı oluyoruz. İç merdiven çeşitlerimizden biri olan iroko merdiven, adını hammaddesi olan iroko ağacından alır. Özellikle villa tarzı yapılar için ideal olan iroko merdiveni güvenli bir şekilde satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İroko Merdiven ile Estetik Görünüm

Estetik görünümü ile birçok kişinin beğenisini kazanan iroko merdiven, klasik korkuluklu ve küpeştelidir. İroko merdivende çift taraflı korkuluk uygulanabilir. İroko ağacından üretilen iroko merdiven son derece dayanıklıdır. İroko ağacı, yağmur ormanlarında yetişir. Güneş ışığı, su ve nem gibi dış etkenlere karşı çok dayanıklı olduğu için uzun seneler boyunca güvenle kullanılabilir. Açık ceviz rengine sahip olan iroko merdivenin basamak arası kapalı yada açık yapılabilir. Rıht yüksekliği ile güvenli ve konforlu iniş çıkışlar için ideal olan iroko merdivene Sanat Merdiven ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz. Bakım, kullanım ve temizlik açısından değerlendirildiğinde birçok avantaj sunan iroko merdiven hakkında daha detaylı bilgi almak veya hemen satın alma işlemlerini başlatmak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İroko Merdivenin Avantajları Nelerdir?

İroko ahşabı yüksek yoğunluğa sahiptir. Sert ve ağır yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Bu ahşaptan yapılan iroko merdiven uzun yıllar sorunsuz ve güvenli şekilde kullanılabilir. Bu yönüyle iroko merdiven bütçeden tasarruf sağlar. Tamamen doğal yapıya sahip olan İroko merdiven çürümeye ve böceklenmeye karşı dirençlidir. Dayanıklı mobilyaların üretiminde en çok tercih edilen iroko kerestesinden yapılan iroko merdiven ile siz de huzur yaşam alanları oluşturabilirsiniz. Sektörün önde gelen firmalarından Sanat Merdiven olarak verdiğimiz kaliteli hizmetleri referanslarımızı inceleyerek değerlendirebilirsiniz. İroko merdiven veya diğer merdiven çeşitlerimizle ilgili projelendirme sürecinden montaj sürecine kadar titiz ve profesyonel hizmet almak için iletişim numaramızdan bizi arayabilirsiniz.