KAVİSLİ MERDİVEN

Kavisli Merdiven Özellikleri

  • Merdiven Özel Tasarımın Duvar Kavisine imalatı, Duvardan Montajlıdır
  • KORKULUK : Klasik Ferforjeli
  • AHŞAP         : Merdiven komple Ağaç çeşidi IREKO
  • BOYASI        : Renk Natürel Boyalı
  • Etiler – Aziz Yıldırım Evi
  • Ürün Kodu : A-4

Bulunduğu alana şıklık ve konfor katan kavisli merdiven modellerimiz sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alır. Mimari yapının şekline göre kullanım alanında işlevsellik yaratan kavisli merdivenler ev ve iş yerlerine değer katar. Ahşap, korkuluk ve diğer tasarım detaylarında alternatif tasarım seçeneklerimiz bulunur. Kavisli merdivenler alan-tasarım işlevselliği açısından avantaj sunan modellerdir. Merdiven tasarımında isteğe göre ahşapla başka malzemeler de bir arada kullanılabilir. Şık, dayanıklı ve işlevsel kavisli merdiven modellerini sitemizden inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Mimari alana uygun model seçenekleri için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Ev ve işyerlerinde alana estetik değer ve işlevsellik kazandıran kavisli merdiven tasarımlarımızda en iyi fiyat avantajını yaşayabilirsiniz.

Hem Dayanıklı Hem de Şık Kavisli Merdiven Çeşitleri

Kavisli merdivenlerde tasarım detayları oldukça farklı seçenekler sunar. Ahşap ve farklı malzemelerin uyumu ile ortaya çıkan tasarım modelleri tercih edilebilir. Korkuluk yapısı, tasarım detayı olarak estetikte ve işlevsellikte farklı olanaklar sağlar. Kavisli merdivenlerde dayanıklı malzeme ve yüksek kalitede işçilik farkı belirgindir. Kavisli merdiven çeşitlerinde tasarım olarak alternatif model seçenekleri bulunur. Ahşap ve diğer tasarım detaylarında istediğiniz tercihleri yapabilirsiniz. Duvar kavisine monte edilen özel tasarım kavisli merdivenler alan genişliğini destekler. Mimari yapıya göre merdiven kavisi ve şekli planlanabilir. Her türlü alanda şık ve dayanıklı kavisli merdiven tasarımları tercih edilebilir. Kavisli merdiven şıklığına siz de sahip olabilirsiniz.

Kavisli Merdiven Modellerinde Uygun Fiyatlar

Her detayda %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren firmamız, fiyat avantajlarıyla da yüzünüzü güldürür. Kavisli merdiven modellerinde uygun fiyat avantajlarından yararlanarak şık merdiven tasarımları yaptırabilirsiniz. İstediğiniz tarzda ve istediğiniz malzemeden özel tasarım kavisli merdiven yaptırırken en iyi fiyat avantajını yaşarsınız. Mimari yapınıza en uygun olacak tasarımı öğrenmek için uzman ekibimizden destek alırsınız. Avantajlı fiyatlarla şık, dayanıklı ve kullanışlı kavisli merdiven yaptırmak için bizimle kolay iletişime geçebilirsiniz. Tasarım olarak fark yaratan kalite olarak üstüm standartlar sunan merdiven modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz.