Masif Merdiven

Masif Merdiven Özellikleri

  • Yelpaze Merdiven Üç katlı Düz Hatlı Merdiven Kaplaması
  • KORKULUK : Ahşap Baston Kare model
  • AHŞAP         : Ağaç Çeşidi IREKO
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Kandilli – Villa
  • Ürün Kodu : F-04

Ham tomruktan elde edilen masif ağaç malzeme, hiçbir kimyasal içermeyen sağlıklı ve çok dayanıklı bir malzemedir. Masif merdiven tamamen doğal merdiven olarak öne çıkarken sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımı da garanti eder. Bulunduğu ortama doğanın büyüleyici dinginliğini ve zarafetini de katar. Masif merdivenler sağlam, dayanıklı merdivenler olarak yaşam alanlarına değer katan mimari özelliklere sahiptir. Konutlarda ve iş yerlerinde masif merdivenler doğallığın, sağlamlığın mimari bir yansıması olarak tercih edilir. Masif merdiven modellerimizde sanatsal vizyon farkımızı ortaya koyarken, özel kurutma yöntemlerimizle yapıyı çok daha kaliteli hale getiriyoruz. Avantajlı fiyat olanaklarımızdan yararlanarak orijinal masif merdiven farkını siz de yaşayabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti ile uygun fiyat politikasını bir araya getiren firmamızdan orijinal masif merdiven tasarımı talep edebilirsiniz.

Doğadan Hayata Orijinal Masif Merdiven Şıklığı

Masif, ağacın en saf halinin işlem görmeden kullanıma geçirilmesi demektir. Masif merdivenler tamamen doğal ve kimyasal geçmeyen merdivenlerdir. Bu yüzden en doğal ve en sağlıklı kullanımı sunan merdivenler masif merdivenlerdir. Doğadan hayata orijinal mobilya kullanımını olan masif yöntem, merdivenlerde tercih edilen bir yöntemdir. Orijinal masif uzun yıllar dayanıklı ve sağlıklı kullanım sunar. Masif merdivenlerimiz tamamen orijinal olup, konforlu sağlıklı ve şık yapısını uzun yıllar korur. Orijinal masif merdivenlerimizde alternatif model seçeneklerimiz bulunur. Farklı tarzlarda farklı dekorasyonları tamamlayacak model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tüm masif merdivenler bulundukları ortama çok doğal bir hava katar. Ayrıca kullanım olarak da çok sağlıklı bir kullanım sağlar. Orijinal masif merdiven modellerimizi sitemizden inceleyebilir, modeller hakkında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. İstediğiniz modellerin siparişini verebilir ya da özel tasarım modeller yaptırmak için uzman ekibimizle iletişime geçerek, masif merdivenlerin doğallığını siz de yaşayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Orijinal Masif Merdiven Tasarımı

Özel tasarım masif merdiven hizmetlerimizde uygun fiyatlarla müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Aradığınız yüksek kalitede tasarım yaptırırken indirim ve kampanya fırsatlarımızdan yararlanarak en iyi fiyat avantajını yakalarsınız. Özel tasarım orijinal masif merdiven yaptırırken indirim avantajlarını değerlendirebilir, yüksek kalitede hizmet almanın keyfini sürebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren firmamız uygun fiyat politikaları ile de müşteri memnuniyetini ikiye katlamayı hedeflemektedir. Orijinal masif merdiven yaptırırken istediğiniz özel tasarım standartlarını sağlayabilir, uygun fiyatlarla aldığınız hizmetin her detayından memnun kalırsınız..