Meşe Merdiven

Meşe Merdiven Özellikleri

  • Kısa Girişli L Döner Merdiven basamak arası Kapalı ve Açık görünümü
  • Ölçüler        : h.300cm x g.320cm x d.130cm
  • KORKULUK : Tornalı ahşap
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi MEŞE
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Göztepe – Soyak St.
  • Ürün Kodu : D-19

En sevilen merdiven sistemlerinin başında gelen ahşap merdivenler, günümüzde çok çeşitli alanlarda aktif olarak tercih edilir. Ahşap merdiven yaptırmayı isteyen kişiler ise hangi ağacı tercih edecekleri konusunda kararsız olabilir. Kullanışlı ve dayanıklı yapısıyla öne plana çıkan meşe ağacı, ahşap merdiven sistemlerinin vazgeçilmezi olmayı başarır. Doğru işlendiği takdirde kusursuz bir duruş sergileyen meşe merdiven modelleri, aynı zamanda konforlu ve güvenli bir deneyim sunar. Döner merdiven başta olmak üzere çok çeşitli merdiven sistemlerinde sıklıkla kullanılan meşe, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkânı da tanır. Her açıdan mükemmel olanı sunan seçenekler ise firmamız bünyesinde mevcuttur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek meşe merdiven modellerini inceleyebilir, tarzınıza ve ihtiyacınıza yanıt veren seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımıyla Öne Çıkan Meşe Merdiven Modelleri

Dayanıklı ve kaliteli yapısıyla kullanıcılarının gözdesi olan meşe merdiven modelleri, aynı zamanda göz alıcı tasarımıyla memnuniyet yaratır. Bulunduğu ortamı modernleştiren ve çok daha şık bir hale getiren bu merdiven sistemleri, ince işçiliğiyle göz doldurur. Neme karşı dayanıklı olmasının yanı sıra kolay kolay deforme olmayan yapısıyla da dikkat çeken modeller, uzun ömürlü olmasıyla bütçenize destek olur. Üstün kalitede malzemelerin deneyimli ustalar tarafından hazırlanmasıyla üretilen meşe merdiven modellerine ulaşmak ise günümüzde oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun seçeneklere ulaşmak olur. Böylece bütçenizi zorlamadan ideal seçeneklere sahip olabilir, uzun yıllar boyunca keyifli ve güvenli bir deneyim elde edebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Meşe Merdiven Fiyatları

Farklı fiyat seçenekleriyle karşınıza çıkan meşe merdiven modelleri, her bütçeye hitap edecek alternatifleri bünyesinde bulundurur. Günümüzde merdiven yapımında en çok tercih edilen malzemelerin başında gelen meşe hem iç hem de dış mekânlarda aktif olarak kullanılır. Neme karşı dirençli olmasının yanı sıra kolaylıkla temizlenebilir olması da kolaylık sağlar. Kullanım açısından sunduğu avantajlarla öne çıkan bu modelleri detaylı olarak incelemek isterseniz hemen şimdi sayfamıza göz atabilir ve göz alıcı meşe merdiven seçeneklerinden dilediğinize sahip olabilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde tasarlanabilen bu merdiven sistemleri, sunduğu zengin model çeşitliliğiyle de herkesin stiline ve ihtiyacına uygunluk gösteren seçenekleri bünyesinde barındırır.