Özel Merdiven

beyaz özel merdiven

Özel Merdiven Özellikleri

  • Gövde Beyaz boyama, Ahşapları ceviz ağacı imalat
  • Ölçüler        : h.300cm x g.180cm x d.180cm
  • KORKULUK : Ahşap Kare model
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi CEVİZ
  • BOYASI        : Basamak ve Küpeşte hariç Beyaz boyama
  • Sarıyer – Mika İnş.
  • Ürün Kodu : C-01

Mekânların şık ve modern görünebilmesi için kullanılan merdiven modellerinin de dekorasyonla uyum içerisinde olması gerekir. Aynı zamanda çağdaş çizgilerle tasarlanarak üretilmesi ve tarzınıza uygun detaylar içermesi de kullanım sürecinde size avantaj sağlar. Firmamız bünyesinde ulaşabileceğiniz özel merdiven modelleri, göz alıcı detaylarıyla memnuniyet yaratırken kullanışlı tasarımıyla da kolaylık sunar. Güvenli kullanım imkânı tanıyan bu modeller, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından özenle tasarlanarak üretilir. Böylece her açıdan ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize yanıt veren seçeneklere zahmetsizce ulaşma olanağı bulursunuz. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek hem estetik hem kullanışlı hem de sağlam modellere sahip olabilir, böylece bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılayabilirsiniz.

Göz Dolduran Tasarımlarıyla Özel Merdiven Modelleri

Sağlam tasarımıyla ve binaya yük yapmayan ağırlığıyla güvenli kullanım olanağı sunan özel merdiven modelleri, estetik tasarımıyla da göz doldurur. Çok çeşitli alanlarda rahatlıkla kullanılabilen bu tarz merdivenler, uzman ellerden çıktığı sürece istenen verimi gösterir. Bu noktada en büyük yardımcınız olan firmamız, alanında uzman ve deneyimli ekibiyle sizlerin yanında olur. İhtiyaçlarınızın yanı sıra beklentilerinize de eksiksiz yanıt veren modellerle sizleri buluşturur. Özel merdiven modelleri arasında ceviz ağacından yapılan ve beyaz boyama gövdeye sahip olan tasarımlar ön plana çıkar. İstenen ölçülerde tasarlanarak üretilebilen bu modeller, ahşap kare korkuluklarıyla da beğeni toplar. Basamakların ve küpeştelerin haricinde beyaz renge boyalı olan bu modeller, çağdaş ve modern görünümüyle her ortama kusursuz şekilde uyum sağlar. Dilediğiniz zaman bu tarz modellere ve çok daha fazlasına bizim aracılığımızla ulaşabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Özel Merdiven Fiyatları

Her türlü ortama uyum sağlayan özel merdiven modellerine ulaşmak günümüzde oldukça kolaydır. Bizden profesyonel destek alarak keşif yapmamızı isteyebilir, ardından ihtiyacınıza uygun merdivenlerin tasarlanmasını, üretilmesini ve montajlanmasını isteyebilirsiniz. Oldukça avantajlı fiyatlarla hazırlamış olduğumuz merdiven sistemleri, bütçe dostu olmasıyla memnuniyet yaratır. Sağlam ve kaliteli olmasının yanı sıra, şık ve modern tarza sahip olması da merdiven modellerinin beğenilmesine katkıda bulunur. Bünyemizdeki modeller aynı zamanda kullanım sürecinde de konfor sunar. Temizlenme konusunda da kolaylık sağlayan modelleri uzun süre herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilir, yaşam alanlarınızı göz alıcı merdivenlerle süslemenin avantajını yaşayabilirsiniz.