Özel Tasarım Merdiven

Özel Tasarım Merdiven

Özel Tasarım Merdiven Özellikleri

  • Merdiven İçi Dışı Kavisli ve iki taraflı Korkuluklu Duvarlardan Bağımsız merdiven girişi açılımlı
  • KORKULUK : Korkuluk ve Küpeşte Klasik model
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi SAPELLİ
  • BOYASI        : Renk Natürel Boyalı
  • Gelibolu – Mehmet Aksoy Villa
  • Ürün Kodu : A-1

Çoğunlukla iç mekanlarda kullanılan özel tasarım merdiven modelleri, ahşap detaylarıyla ve çağdaş çizgileriyle benzersiz bir uyum yakalar. Bulunduğu ortama stilinizi yansıtma imkanı sunan modeller, aynı zamanda güvenli kullanım olanağı da sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Modern ve çağdaş detaylarıyla ilgi gören merdivenleri görmek için sayfamızı inceleyebilir, zengin seçenek yelpazesi arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihinizi yapabilirsiniz. Kurulacağı alana uygun şekilde tasarlanarak üretilen ve çağdaş detaylarla süslenerek estetik hale getirilen modeller, dayanıklı ve güvenli yapısıyla da memnuniyet yaratır. Binaya da ağırlık yapmayan merdivenler, uzun ömürlü olması nedeniyle bütçenize de katkıda bulunur. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek özel tasarım merdivenlere göz atabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihinizi yapabilirsiniz.

Zengin Seçenek Yelpazesiyle Özel Tasarım Merdiven Modelleri

Yaşam alanlarınızda kullanmak için tercih edebileceğiniz özel tasarım merdiven modelleri, zengin seçenek yelpazesiyle farklı tarzlara ve ihtiyaçlara hitap eder. Bu sayede dilediğiniz gibi modellere ulaşabilir ve evinizin dekorasyonunu bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Kullanıldığı yerin özelliklerine bağlı olarak tasarlanan ve farklı ölçülerde üretilerek konforlu bir deneyim sunan merdiven sistemleri kullanım sürecinde rahatlık sunar. Bu modeller arasında özellikle duvardan bağımsız merdivenler ön plana çıkar. Merdiven girişi açılımlı olan ve dışı kavisli olan bu tasarımlarda ahşap olarak sapelli, ıreko ve meşe tercih edilebilir. Natürel boyalı rengiyle bulunduğu alana doğallığı getiren bu modelleri ve çok daha fazlasını görmek için yapmanız gereken tek şey sayfamızda ye olan seçenekleri incelemek ve bizden fiyat teklifi almaktır.

Göz Alıcı Özel Tasarım Merdiven Modelleri

Özel tasarım merdiven modeli fiyatları sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Üretiminde kullanılan malzemelerin türü ve kalitesinin yanı sıra işçiliğin detayları da fiyatlar üzerinde etkili olur. Göz alıcı merdiven modelleri firmamız bünyesinde sizleri bekler. Birbirinden cazip seçeneklerle beğeninize sunulan bu modeller, şık ve modern tasarımlarıyla bulunduğu yere benzersiz bir dokunuş kazandırır. Kolay temizlenebilir olmasıyla da rahatlık sunan modeller, kaliteli yapısıyla kolay kolay deforme olmaz ve uzun yıllar boyunca ilk günkü estetik yapısını muhafaza eder. Şık desenler ve çizgilerle ahşabın bir araya getirildiği bu modeller, alanında uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından özenle tasarlanır, üretilir ve monte edilir. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek beklentileriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.