Sade Merdiven

Sade Merdivenin Özellikleri

  • Dört dönüşlü, İki Katlı Büyük Ölçekli, Basamak araları Kapalı, Basamak boyları 100cm
  • Ölçüler        : h.420cm x g.450cm x d.350 cm
  • KORKULUK : Bastonları kare köşeli ahşap
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi CEVİZ
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Çatalca – Villa
  • Ürün Kodu : D-07

Klasik tarzın çağdaş çizgilerle birleşmesi sonucu oluşturulan sade merdiven modelleri, şık ve modern tasarımlarıyla göz doldurur. Ahşap malzemelerden özenle imal edilen bu merdiven sistemleri kullanıldığı alana doğallık kazandırarak muazzam bir atmosfer oluşturur. Özellikle villa, tripleks gibi çok katlı yaşam alanlarında kurtarıcı rol üstlenen sade merdiven modelleri, firmamız bünyesinde alanında uzman kişiler tarafından özenle tasarlanır. İhtiyaçlarınıza uygun şekilde tasarlanarak üretilen bu merdivenler, farklı özelliklerde ve ölçülerde olabilir. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak kendiniz için en ideal seçeneklere ulaşmanız önemlidir. Bu noktada en büyük yardımcınız olan firmamızla iletişime geçerek uzman ekibimizden tavsiye alabilir, kendiniz için ideal bulduğunuz seçenekler için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Maksimum Güvenlik Sunan Sade Merdiven Özellikleri

Özgün ve yaratıcı modelleriyle ön plana çıkan sade merdiven modelleri, maksimum güvenlik sunan tasarımlarıyla memnuniyet yaratır. Kullanıldığı alanda doğal ve estetik bir görünüm sergileyen bu merdiven sistemleri, ihtiyaçlar ve beklentiler doğrultusunda farklı detaylarla süslenerek üretilir. Bu sayede tam da istediğiniz tarzda seçeneklere ulaşma konusunda sorun yaşamazsınız. Kaliteli ve dayanıklı olması nedeniyle konforlu deneyim sunan ürünler arasında özellikle basamak araları kapalı olarak tasarlanan modeller ön plana çıkar. Bunlar arasında ceviz ağacından yapılmış olan ahşabın kullanıldığı modeller ise fazlasıyla sevilir. Bu tür modellerde daha çok korkulukların bastonları kare köşeli olanlar ilgi görür. Natürel renkleriyle doğal bir duruş sergileyen bu tarz modeller ve çok daha fazlası sayfamızda sizleri bekler. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek seveceğiniz tarzda seçeneklere ulaşabilir, yaşam alanlarınıza kendi stilinizi gönül rahatlığıyla yansıtabilirsiniz.

Birbirinden Avantajlı Seçeneklerle Sade Merdiven Modelleri

Yılların verdiği deneyimle kaliteli ve güvenilir merdiven sistemlerinin tasarımını, üretimini ve montajını yapan uzman ekibimiz, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi en iyi şekilde yönlendirerek aradığınız modellere ulaşmanızı sağlar. Üstün kaliteyi uygun fiyatlarla elde etmenize imkân tanıyan firmamızdan destek alarak yaşam alanlarınızı etkileyici ve dayanıklı merdiven sistemleriyle destekleyebilirsiniz. Şık ve modern bir duruş sergileyen sade merdiven modellerini inceleyerek tercihinizi yapabilir, beğendiğiniz modeller için fiyat teklifi alabilirsiniz. Sağlam yapısı sayesinde uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu modeller birbirinden avantajlı seçeneklerle sayfamızda sizleri bekler. Hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, merak ettiğiniz sorulara yanıt bulursunuz.