Sahanlıklı Büyük Merdiven

Sahanlıklı Büyük Merdiven

Sahanlıklı Büyük Merdivenin Özellikleri

  • Villa L model Merdiven altı dolaplı tamamı ahşap, basamak boyları 110cm imalat
  • Ölçüler        : h.320cm x g.350cm x d.350cm
  • KORKULUK : Bastonları Klasik tornalı
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi SAPELLİ
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Çatalca – Yazlık Villa
  • Ürün Kodu : D-03

Konforlu kullanım imkânı sunması nedeniyle ilk tercihler arasında yer alan sahanlıklı büyük merdiven modelleri, her geçen gün daha fazla yaşam alanında kendine yer bulur. İki merdiven kolu arasındaki yatay döşeme olarak bilinen sahanlık, merdiven sistemlerinin güvenli ve rahat kullanılabilmesine olanak sunar. Bu tür merdivenlerin alanında uzman kişiler tarafından tasarlanarak yapılması çok önemlidir. Çünkü tasarım sürecinde belirli detaylara dikkat edilmelidir. İniş ve çıkış sürecini kolaylaştıran ve çok daha güvenli hale getiren sahanlıklı büyük merdiven modellerinde sahanlık genişliği en az merdiven kolu genişliğinde olmalıdır. Merdivenin konumlandırılacağı yere göre tasarım işlemlerinin kusursuz şekilde yapılması gerekir. Bu noktada destek alabileceğiniz firmamız bünyesinde hem kaliteli hem de kullanışlı merdivenlere zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Konforlu Deneyim Sunan Sahanlıklı Büyük Merdiven Modelleri

İşlevsel tasarımıyla iniş çıkışları kolaylaştıran sahanlıklı büyük merdiven modelleri, konforlu deneyim sunmasıyla memnuniyet yaratır. İki merdiven kolu arasında yer alan yatay döşeme sayesinde kullanımı rahat hale getiren modeller, kullanışlı yapısıyla dikkatleri üzerine çeker. Sahanlıklı büyük merdiven modelleri oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu sayede beğendiğiniz seçeneklere ulaşabilir, stilinize uygun tasarımlar arasından tercih yaparak mekânlarınıza tarzınızı en güzel şekilde yansıtabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli olmasının yanı sıra modern ve estetik bir duruş da sergileyen modeller, kusursuz bir müşteri deneyimi sunar. Modellerin altı dolaplı olanları oldukça kullanışlı olur. Bu dolapları dilediğiniz gibi kullanarak merdiven sistemini çok daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Tamamı ahşap olan modellere yönelebilir, farklı basamak boyları olan tasarımlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Özellikle sapelli, ireko, meşe ağaçlarından yapılan modeller ön plana çıkar. Dilediğiniz zaman tüm bu seçenekleri inceleyerek fiyat teklifi alabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Öne Çıkan Sahanlıklı Büyük Merdiven Modelleri

Her ihtiyaca ve her tarza hitap eden birbirinden cazip sahanlıklı büyük merdiven modelleri koleksiyonlarımızda yer alır. Sayfamız üzerinden modelleri inceleyerek detaylı bilgi alabilir, beğendiğiniz tasarımların fiyatlarına göz atabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla öne çıkan bu merdiven sistemlerinde farklı ölçüler kullanılır. Kullanım alanına göre ölçülendirilen modellerde korkuluklar ise farklı şekillerde tasarlanabilir. Özellikle bastonları klasik tornalı modeller çok sevilir. Natürel renkli boyalarıyla da yaşam alanlarına doğal bir güzellik kazandıran modelleri uzun süre kullanabilirsiniz ve kullanım sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Hemen şimdi bizimle iletişime geçerek siz de bu göz alıcı ve kullanışlı merdiven sistemleri sahip olabilirsiniz.