Sahanlıklı Merdiven

sahanlıklı merdiven

Sahanlıklı Merdivenin Özellikleri

  • İşyerimizde imalatı bitmiş müşteri sunumuna hazır
  • Ölçüler        : h.300cm x g.300cm x d.120cm
  • KORKULUK : Bastonları Beyaz boyama
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi SAPELLİ
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Kartal – Dubleks
  • Ürün Kodu : D-02

İşlevsel tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken sahanlıklı merdiven, geniş alanların yanı sıra dar mekânlarda da pratik kullanım imkânı sunar. Mekânların daha ferah görünmesine katkıda bulunan ve kullanım esnasında konforlu bir deneyim sunan bu merdiven sistemleri iniş çıkışların güvenli olmasına da olanak sunar. Dilediğiniz zaman sayfamız üzerinde yer alan sahanlıklı merdivenleri inceleyebilir ve konforlu olduğu kadar şık ve modern bir duruş sergileyen bu modellerden beğendiğinize sahip olabilirsiniz. Yaşam alanlarında benzersiz bir duruş sergileyerek dekorasyonu güzelleştiren bu modeller, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda farklı özelliklerle ve ölçülerle karşınıza çıkar. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Özelliklerde Sahanlıklı Merdiven Modelleri

Her ihtiyaca ve beklentiye yanıt veren sahanlıklı merdiven modelleri birbirinden farklı özelliklerle beğeninize sunulur. Bu sayede geniş çeşitliliğe sahip seçenekler arasından tercih yaparken zorlanmazsınız. Kullanım alanına en uygun seçeneklere karar verme aşamasında alanında uzman ve deneyimli olan ekibimizden de tavsiye alabilir, profesyonel tercihler yaparak uzun yıllar boyunca konforlu bir deneyim elde etme imkânı bulabilirsiniz. Sağlam yapısıyla uzun ömürlü olan bu modeller arasında özellikle meşe, sapelli, kayın ve ıreko ağaçlarından imal edilenler sıklıkla tercih edilir. Farklı ölçülerde hazırlatabileceğiniz bu modellerde korkuluk detayları da memnuniyet yaratır. Bastonları beyaz boyama olanlar çok sevilir. Bu merdiven sistemlerinde natürel renklerin kullanılmış olması da mekânlarınızın çok daha doğal ve estetik görünmesine yardımcı olur. Hemen bizimle iletişime geçerek seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Çok Çeşitli Avantajlarla İlgi Gören Sahanlıklı Merdiven Fiyatları

Konforlu ve pratik kullanım imkânı sunan sahanlıklı merdiven modelleri fiyat bakımından da müşterilerinin yüzünü güldürür. Firmamız bünyesinde ulaşabileceğiniz bu modeller, üstün kalitede olmasına rağmen avantajlı fiyatlarla karşınıza çıkar. Böylece bütçenizi zorlamadan yaşam alanlarınızda keyifle kullanabileceğiniz modellere sahip olmanın avantajını elde edebilirsiniz. Birbirinden cazip fiyatlarla sizlere ulaştırılan bu modeller dayanıklı yapıda olduğu için kolay kolay deforme olmaz ve konforlu bir kullanım olanağı sağlar. Kullanım alanına göre ölçülendirilen ve zevkinize göre detaylarla süslenen bu modeller, her türlü dekorasyona kolaylıkla uyum sağlar. Bu nedenle merdiven ihtiyacınız olduğunda vakit kaybetmeden bizden profesyonel destek talep edebilir ve fiyat teklifi alarak kararınızı verebilirsiniz.