Salonda Merdiven

Salonda Merdivenin Özellikleri

  • Basamak önleri yuvarlak Dar Alanda düz uzun çıkışlı, kısa dönüşlü L Döner Merdiven
  • Ölçüler        : h.300cm x g.350cm x d.180 cm
  • KORKULUK : Bastonları Klasik tornalı
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi SAPELİ
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Uğur Mumcu – Dubleks
  • Ürün Kodu : D-09

Çok katlı yaşam alanlarının vazgeçilmez bir parçası olan merdiven sistemleri, kaliteli ve güvenilir olduğu sürece konforlu deneyim sunar. Katlar arası geçişi kolaylaştıran bu tür sistemler arasında özellikle salonda merdiven modelleri ön plana çıkar. Şık ve modern tasarımlarının yanı sıra kullanışlı ve pratik olan bu modeller, kolay temizlenebilir olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Klasik çizgilerle çağdaş çizgileri birleştiren bu modeller, özgün tasarımlarıyla beğeni toplar. Villalarda, dublekslerde yaygın olarak kullanılan bu tarz merdivenler, birbirinden farklı modelleriyle her ihtiyaca ve zevke yanıt verir. Kaliteli olmasının yanı sıra bütçe dostu fiyatlar da sunması bu modellerin tercih edilirliğini artırır. Bilgi almak, size özel çözümlerimizi öğrenmek için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Estetik Duruşuyla Beğeni Toplayan Salonda Merdiven Modelleri

Bulunduğu ortama benzersiz bir dokunuş kazandıran salonda merdiven modelleri, estetik duruşuyla memnuniyet yaratır. Özgün tasarımlarıyla ilgi gören bu modeller, modern ve çağdaş detaylarıyla bulunduğu ortamın dekorasyonunu güzelleştirir. Mekânların görünümünü geliştiren ve şıklığını artıran modellerin arasında istediğiniz tarzda seçeneklere zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa dönüşlü L döner merdiven modelleri salonlarda çok sevilir. Basamak önleri yuvarlak olan ve dar alanda düz uzun çıkışlı tasarımlar göz alıcı duruşuyla sıklıkla tercih edilir. Tüm bu modellere ve daha pek çok farklı seçeneğe firmamız bünyesinde ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı eksiksiz şekilde karşılayabilirsiniz. Üstün kalitede malzemelerin kullanıldığı bu dayanıklı merdivenleri uzun yıllar koruyarak bütçenize de katkıda bulunabilirsiniz.

Farklı Bütçelere Uygunluk Gösteren Salonda Merdiven Fiyatları

Başta meşe olmak üzere çok çeşitli ağaçlardan yapılan salonda merdiven modelleri, sahip olduğu özelliklere bağlı olarak fiyatlandırılır. Siz de ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda seçim yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Renkleri bakımından da natürel bir görünüme sahip olan bu modeller, bulunduğu yerin doğal ve samimi görünmesini sağlarken şıklığını da bir adım ileriye taşır. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek uzman ekibimizden profesyonel destek talep edebilirsiniz. Böylece kullanım alanına uygun olan seçenekleri görebilir ve stilinize uygun olanlar arasından tercih yapabilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınızdaki konforu artırabilir ve keyifli bir alan yaratabilirsiniz.