Salondan Düz Merdiven

salondan düz merdiven

Salondan Düz Merdiven Özellikleri

  • Düz çıkışlı ancak Giriş basamakları açılı ve yuvarlak döner merdiven
  • Ölçüler        : h.310cm x g.380cm x d.100cm
  • KORKULUK : Bastonları Klasik tornalı
  • AHŞAP         : Ağaç çeşidi SAPELİ
  • BOYASI        : Renk Naturel
  • Pendik – Dubleks
  • Ürün Kodu : D-11

Çok çeşitli ağaçlardan elde edilmiş ahşap malzemelerden imal edilen salondan düz merdiven çeşitleri, yaşam alanlarındaki salonlara benzersiz bir dokunuş kazandırır. Salonun dekorasyonuyla bir bütün oluşturarak estetik bir duruş sergileyen bu tarz merdiven sistemleri, katlar arasındaki geçişin de pratik ve güvenli olmasına katkıda bulunur. Doğal görünmesinin yanı sıra şıklığı ve modern tarzı da evlerinize getiren bu modeller, farklı stillerde tasarlanarak üretilir. Böylece evinizde kendi stilinizi yansıtma imkânı da bulursunuz. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek birbirinden güzel ve kullanışlı salından düz merdivenlere ulaşabilir ve beğendiğiniz seçeneklerin sahibi olarak yaşam alanlarınızı çok daha çağdaş bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Etkileyici Tasarımlarıyla Salondan Düz Merdiven Modelleri

Sahip olduğu özelliklerle bulunduğu ortama doğallık kazandıran salondan düz merdiven modelleri, ahşap yapısıyla göz doldurur. Yaygın olarak tercih edilen bu tarz modeller, özgün tasarımlarıyla beğeni toplarken mekâna da çağdaş bir dokunuş kazandırır. Siz de villa, dubleks ya da tripleks gibi yaşam alanlarınızda salondan düz merdiven modellerine yer verebilir ve oldukça güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bu tarz merdiven modelleri arasında özellikle giriş basamakları açılı ve yuvarlak olan döner tasarımlar çok sevilir. Sapelli meşe gibi ağaçlardan imal edilen bu modeller, istediğiniz ölçülerde tasarlanır. Böylece salonlarınızın büyüklüğü ne olursa olsun ideal bir seçeneğe ulaşmanız mümkün olur. Korkuluk bölümleri de oldukça şık olan bu modellerde bastonları klasik tornalı olan seçenekler tercih edilir. Siz de bu tarz modellere veya diğer seçeneklere ulaşmak için bizden destek alabilirsiniz.

Birbirinden Avantajlı Fırsatlarla Salondan Düz Merdiven Fiyatları

Klasik ve modern dokunuşların bir arada kullanıldığı salondan düz merdiven fiyatları birbirinden avantajlı fırsatlarla beğeninize sunulur. Sayfamız üzerinden ulaşabileceğiniz modelleri inceleyebilir, özelliklerini görebilir ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren seçenekleri belirleyebilirsiniz. Bu süreçte uzman ve deneyimli ekibimizden de tavsiye alabilir ve tercihlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bütçe dostu olması nedeniyle avantaj elde etmenizi sağlayan bu modeller şık ve modern olduğu kadar kullanışlı ve güvenilir olmasıyla da memnuniyet yaratır. Dayanıklı olması sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu modellere ulaşmak için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz her bir detayı öğrenebilirsiniz.